Кладионица

  1. Pa jebem li ga,obicno mi javi ujutru,negde do podne najkasnije.Cim mi javi,ja stavljam i idem da uplatim.

  2. Dzanki jer su prosle one 3 Frenkijeve?
    Ono Celzi, Arsenal i jos neka?

  3. Samo Totenhem proso.

  4. Oce biti ove dojave za danas?

  5. Date: 08.01.2011
    Time: 20:00
    League: Belgija
    Match: Dender - Tubize
    Tip: 2 - 1
    ови сам добио као за мах бет али ја ћу да играм на 3сома..:) ако буде било још нешто за сутра тј данас јављам вам..

  6. Ово бих ја одиграо из 2-1 и да ми нико није рекао. Дендер и Беверен стално играм из двојке у кеца, али 3 сома не бих уплатио ни у лудилу!

  7. Дајте дојаве.

    Колка квота на то ?

  8. Mozda ispratim ovu dojavu ali za nekih 100-200 dinara najvise, stvarno nisam pri parama.

  9. Баш гледам, нема је у листи. љољ

  10. Kako bre?
    Belgija 2

  11. Гарант је допуна :Д

  12. Ja sam imao Tubize-Lomel,ali je odlozeno pre 2 nedelje...mamu im namestacku.. :)
    Elem,ja za danas dobih Nuneaton-Blyth Spartans 2-1,Engleska neka picka materina konferencija i Numancia-Las Palmas X-1...Jebu me u Meridianu,mora 3 para za ovaj prelaz,a nigde drugde ne nadjoh..Ko hoce,nek' isprati.Ja sam obe "singlirao",plus ih stavio obe na isti tiket i dodao 1.10...

  13. Mislim da numansija ima velike sanse da prodje.

  14. Одо ја да уплатим те ваше дојаве. Ај у здравље.

  15. Mislim da numansija ima velike sanse da prodje.

    Ja cu to za somuna singl da lupim,da izvadim lovu i budem dobar nesto jos..

  16. Фала бвдлга, фала Бановац !

    Ај у здравље

  17. Everton 2/2-2/2H
    Vest hem 1/1-1/1H
    Arsenal 1
    Numansija 3+
    ---------------------

    Neću da žuljam ove kupove peviše. Neću da igram na barsu za govno od kvote. Rekoše mi da orubam na Tipsarevića "za sve pare" ovo moji što prate te tenise. Videću.

  18. И мене сви терају да играм Типсаревића.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.