Кладионица

  1. E da, javili su i meni ove belgijance, ali ne tačan tip, već da će biti neka pizdarija na tekmi. Prekinuto, taj prelaz, more golova... Ko će ga znati. Šuknuću nešto sitno.

  2. Мени не дају да играм, маму им јебем.

  3. Али дао сам брату да ми одигра ове 2 из 2-1 у другу кладионицу.

  4. ALCORON - HUELVA 1/X

    и овај исто играм ;) срећно момци . .

  5. http://ultraphoto.org/images/bkwjbk6wv3hqgjbq76jg.jpg
    код мене не дају прелаз на белгијанце па сам звао рођака у италији да одигра . . ево вам тикет . . :) само што је код њих квота 26 . . . маму им јбм.

  6. Meni su sve dali,cak sam sve tri "dojave" spojio na 100 dinara,300 hiljada... :DDD

  7. odoh da uplatim tipsu dender i numansiju

  8. Dender može u Mozzartu, malopre sam uplatio... Kvota na Fodju (italijanska treća B) svuda pala sa 2.55 na 1.5, u Mozzartu je još 2.55...

  9. ALCORON - HUELVA 1/X

    Uplatio 100, dobitak 1200

    Numansija x-1 uplatio 200 gobitak 930

    One belgijance 2-1 uplatio 300 dobitak 8100

    Pomoz' bog junaci.

  10. Bog ti pomog'o! :D

  11. Сад скокнуо до клаџе, ставио 200 кинти на Белгијанце.

  12. bacam i ja 200 na dender 2-1, pa kako Bog da... i na numansiju stiže nekih 500, pa ako prođe - veselo, ako ne - nikad više neću da vas slušam :)

  13. kad ste vi zadnji put dobili?

    I koliki vam je otprilike odnos palih/proslih tiketa?

  14. Evo ja dobio. Zakasni sreća na Arsenala. Tuko po evertonu i vest hemu kečeve, iz keca i u hendikepu. Sve prošlo. Tri tiketa.

    Najjače je što sam na autsajder tiket metno još fulama iz keca, vilu iz dvojke i ovu belgijsku dojavu. Tako da se čeka dojava za šutanje u dupe tamo do aprila negde.

    Ako prodje dojava ima avatar ovog banovca da istetoviram na čelu. :)

  15. Koliko s' uz'o Frenki? Jebeni Bolton nije mogao da da gol Yorku u prvom za 35 evra.

  16. ku*ac, ja nisam mogao da uplatim dojavu, može da se igra 1, x i 2... bedak. Bacio sam na numansiju x-1 pola soma, i numansija već vodi... šupičku materinu!

  17. Ma ništa posebno. Ne colam ja previše na te kupove. Na ovome sa kečevima 2800, na ovome sa prelazima 2500, jedino na ovome (Još ga vest hem uvali u tunelu) 4200. Lepo je to kad se zbroji.

    Kažem, fora je sad što čekam tu dojavu. Neću da se nadam previše da se ne bi smako. Čekam je u deset kombinacija.

  18. Deset kombinacija? Au, i covjece tu se skupilo 100 eurica. Kad ces vise?

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.