Prijava

http://vukajlija.com/forum/teme/11918?strana=1#post_572587

akd probajte da mi kazete sta nije jasno, i sta fali.

Možda bi moglo da se učini da svaki registrovan korisnik može da bira šta oće da mu stoji na naslovnoj. Svako lepo sam izabere da li hoće definicije dana, totalno rendom definicije, najnovije definicije, svoje definicije (sliku svoju ljubim) ili nešto deseto. :)

A kao difolt opcija može ovo što Zmia predlaže, samo što bih ja da tu svakog meseca moderatori postavljaju jednog diktatora koji će dnevno da postavlja na naslovnu definicije koje oće i da mu niko ne može ništa. Jedino bi se otvorila jedna tema na forumu gde bi ljudi mogli da pljuju po dotičnom i na taj način se oslobađaju frustracija zbog izgleda naslovnice. Tu bi se kanalisala većina gneva sajta, a u ostatku bismo imali mir i harmoniju.

Sve bi to nekako funkcionisalo ovako:

Svakih pet godina neko je bio biran za Tiranina, ukoliko je mogao da dokaže da je častan, inteligentan, razborit i pouzdan. Odmah po njegovom izboru, naravno, svima bi postalo jasno da je u pitanju ludi kriminalac bez ikakvog kontakta sa stvarnošću.

Samo nek taj koji je glavni ima debeo obraz da bi ga boleo kurac za gomilu kritika, i mislim da bi to funkcionisalo sasvim okej. :)

Целте, ако сам ја добро схватила ти предлажеш реорганизацију сајта с тим да се на насловној страни задрже најпопуларније?

Celte, meni tvoj sistem deluje prekomplikovano. Nekako ima suviše tih instancija.

da, predlazem malo prilagodjavanje sajta broju clanova. morace tako kad tad...
prvenstveno cemo morati drasticno povecati broj ljudi sa dozvolom za brisanje, a onda ovo drugo nije tesko da se napravi, tolko se razumem u programiranje.

predlog nije tesko izvesti, da znate.

Али говоримо о насловној страни :)
Ја контам да нема потребе за компликацијама, мој предлог можда звучи мало претерано али у суштини није, своди се на то да се сајт представи слично како се рекламира не фејзбуку, колико сам схватила тамо каизен поставља шта се њему свиђа и то је ок. Овде би требало да буде више дефиниција и да је већа динамика и неко би могао да се ангажује око тога и то је то. Та демократија коју ти предлажеш срозава квалитет сајта, али, ја и даље не нисам сигурна да ли постоји циљна група или се само жели што већи број посетилаца.

moja ideja se svodi na to da malo iskusniji clanovi odaberu definicije koje ce vise da bodu oci, a onda od njih da se biraju najpopularnije.

tako bi neko dosao, prvo prelistao najpopularnije, pa onda probrane, pa onda svakakve...

I ja sam za apsolutističku monarhiju. Potpuno. S tim da ima opcija negde na naslovnoj koja piči random definicije.

P.S. 'Oće neko pišpirić?

tako bi neko dosao, prvo prelistao najpopularnije, pa onda probrane, pa onda svakakve...

То баш и није добро, те најпопуларније се за дан прочују по фејсу и могу да одбију људе кад доживе дежави

Obrni-okreni, trebalo bi što češće menjati sadržaj te strane, bilo da to radi mašina, jedan čovek, grupica ili masa.

да се направи алгоритам да избацује дефиниције које имају популарност између 50 и 100 кад год рифрешујеш, те нису општепознате, углавном су ок, опција најпопуларнијих и даље је ту ко воли и тако.

То баш и није добро, те најпопуларније се за дан прочују по фејсу и могу да одбију људе кад доживе дежави

imas pravo... trebao bi veci krug tih probranih sto se vrte na glavnoj...

Мислим да је потребан већи број модератора. Такође, ценим да не би било лоше да неки чланови који су се истакли квалитетним дефиницијама и који су се коректно понашали у осталим областима сајта, добију неку титулу-испод модератора, изнад обичног члана, и да они бирају дефиниције које иду на насловну, и евентуално, да једино они имају опцију "за брисање".

Мислим да би најбоље било да стоји српска застава која се вијори када је мазите мишем.

Не подржавам Ен Дотеров предлог. Неће да се слажу боје заставе са већином тема.

:)) то је већ боље

Мислим да би најбоље било да стоји српска застава која се вијори када је мазите мишем.

nešto ovako?
♥ Ljubaw je kad ti widim sLiku na face-u i pomiLujem je mishem.. :(( ♥
:DDDD

najomiljenije danas bih ukinuo, ali ne i omiljene...

vojtek reče

Било би кул да излистава неке рендом дефке, као што је било раније. Чисто да се неке потенцијално добре, а старе дефиниције извуку из анонимности.

ovo mi e kul, ali kad bi moglo da se odradi npr pola naslovne za današnje, a pola za stare defke... nešto tako.

sa surovim se slazem:

ispod velikog logoa da stoji par definicija "vukajlije" kako bi se približilo masi koja dolazi šta je ovo, najbolje da se po rendom algoritmu vrte probrane vukajlija definicije.

ovo mi se svidja iz vise razloga, da ih ne nabrajam sad, u svakom slucaju je korisno...

kelte

moja ideja se svodi na to da malo iskusniji clanovi odaberu definicije koje ce vise da bodu oci, a onda od njih da se biraju najpopularnije.
tako bi neko dosao, prvo prelistao najpopularnije, pa onda probrane, pa onda svakakve...

u ovom slucaju bi mozda bilo bolje da se vrši bodovanje po iskustvu, recimo ja sam godinu dana tu, ili po prosjeku, ili ne znam ni sam po cemu, imam pravo na 2 plusa, ti si otpocetka imas 5, ili nesto slicno, u svakom slucaju, i to bih dodao kao mogucnost, nevezano za naslovnu stranu. jer ne znam kako bi se odabrale te bolje defkinicije osim ako bi ih modovi birali???

a ono gore da se podijeli sajt je mislim malo teže, više posla, ako ide preko bodova, npr preko 30 u plusu da ide u odabrane, preko 100 u najbolje, ili slicno....

Obrni-okreni, trebalo bi što češće menjati sadržaj te strane, bilo da to radi mašina, jedan čovek, grupica ili masa.

ovo podržavam

Мислим да је потребан већи број модератора. Такође, ценим да не би било лоше да неки чланови који су се истакли квалитетним дефиницијама и који су се коректно понашали у осталим областима сајта, добију неку титулу-испод модератора, изнад обичног члана, и да они бирају дефиниције које иду на насловну, и евентуално, да једино они имају опцију "за брисање".

Ovo nije loša ideja, za dugme recimo, sad koliko je izvodljivo da ti clanovi pritiskom na dugme imaju veci prioritet od obicnih, ne znam...

Meni se ne svidja veci broj moderatora, ovaj broj je dovoljan, ukoliko svi rade svoj pos'o za koji su placeni. A da, nisu placeni.

Inace, Celtov predlog je vrlo solidan, s tim sto vecina posetilaca nikad ne bi ni usla u groblje i cistiliste. Ali to ne vidim kao problem.

Sto se tice naslovne strane, predlazem najnoviju definiciju dana, i najpopularniji poster prethodnog dana. Moze cak i link ka najpopularnijoj temi na forumu prethodnog dana. Tako bi se svaki dan menjao izgled naslovne strane, a bio bi atraktivan sadrzaj.