Prijava

Највећи шмекер икада је Хемфри Богарт. Али није жив, јбг.

http://images.easyart.com/i/prints/rw/lg/1/0/Hulton-Collection-Humphrey-Bogart-105609.jpg

Још да дође по тебе у Астон Мартину, шоу.

Da me poliju kantom vode ne bih mogla da prestanem da lučim vlagu po aston martinovskom kožnom sedištu u tim slučaju... A da, sad sam muško -.-

Džimi, nekrofilu! :D

Ja sam isto hteo Džejsona da opalim, ali je nizak brate. Treba da ga penjem na stolicu, a kontam da voli otpozadi.

Kako će drugačije. :))))

Katarina Zutic i vecina domacih glumica. Jebimo domace! :)

Kao tobdžija, verovatno Timberlejka
Kao forundžija,.......uf, zajebano...Možda Eric Cantona ili Fernando Kolunga, moždamožda čak i mr.Nikola Kejdž

Тозовац, по мени, има својих чари.

a što da zamišljam da sam gej....? neću....

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Jebem ti, zamislio sam. Vuče, nikad više nemoj da zamišljaš da si gej, nemoj, nemoj, nemoj, opet će te medved startovati.

Džimi, nekrofilu! :D

Ladan kurac , najbolji kurac .

znači bilo nešto sa čedom?

hahahha

Замиси да ниси геј.

Čitam ove muškarce (valjda jesu, nisam zavirivala) kako se kolju oko toga ko je veći šmele od poznatih, i zamišljam ih napirlitane, u čarapama sa halterima, raznobojinih korseta, maljave i sa perikama na glavi, crvenim rukavicama i muštiklom. Sede za računarom i palamude kome bi dali svoj 'cvetić'.
Živote. Kako da spavam sad?

Ja sam zamislio da sam gej i nije mi se svidjelo, ali to ne znači da sada još više ne volim gejlije. Još uvijek ih volim istom količinom nevoljenja, kao i ranije. I žao mi je što su drpili tako divnu riječ gej, za nešto tako nedivno.

Čitam ove muškarce (valjda jesu, nisam zavirivala) kako se kolju oko toga ko je veći šmele od poznatih, i zamišljam ih napirlitane, u čarapama sa halterima, raznobojinih korseta, maljave i sa perikama na glavi, crvenim rukavicama i muštiklom. Sede za računarom i palamude kome bi dali svoj 'cvetić'.
Živote. Kako da spavam sad?

baš, a Zmia mi uze reč na prethodnom postovanju pa kako da sad upadnem??

:zamislja:
Ovako odradila bi Natasu Bekvalac. Onako. Profi sve sa mnogo balavljenja i lizanja njanj.
I pomalo grickanja. tako.
A u domino fazonu bi se pokidala sa onom...kako se zvase... Jebote. Ona Petra Cvijic voditeljka dnevnika 1 na RTS. Ona je nenormalno dobra riba.
od domacih poznatih sa vuke samo ovoj cu dam

En_Dotter objasnio :)

Da je Marija Kilibarda gej, i da se zadubi u ovakvo jedno pitanje, ja bih joj platio da gledam i pre nego što saznam rezultate izvlačenja!