Prijava

Drugim rečima ako imate zelene palčeve, ne vidite broj glasova. Ovo je u cilju smanjenja sugestije prilikom glasanja. Šta mislite o ovome? Možda da izbacim i autora, znam da su i to neki predlagali.

Мени се допада идеја. А то да аутори буду скривени, не знам, нисам баш сигурна колико би то било добро, можда да се проба...

da dobra ideja, pomislio sam da mi se firefox "uzjebo" pa ne vidim rezultat i pomislio da bi to bilo ok.

Meni se svidja ideja!

Само, има форица, кад се одлогујеш видиш гласове и на дефиницијама на којима ниси гласао :)

Cuti bre, ne moraju svi da znaju! :D

Premda, mene bi mrzelo da se izlogujem i ulogujem za bas svaku def... Samo za one "odabrane". :)))

upravo to je i fora. ako neko hoće da se zajebava tako, neka mu :)

Ne, mnogo je jaka fora. Evo, sad sam bas zavrsio ocenjivanje novih i bilo ih je par za koje sam jedini ja dao palac gore, bas te iznenadi i unese "zivine" u ocenjivanje. :)

Odličan posao, kajzače. :)

PP, Če-Vu, ne moraš da se izloguješ i uloguješ. Dovoljno je samo imati dva pretraživača otvorena i na jednom da budeš ulogovan, a na drugom izlogovan.

Znači, rupa je već nađena.

Eto, nije ni počelo, a već otišalo u tri lijepe. :D
Nije rupa već krater... :D

Nije to nikakva rupa, ovo je pomoć onome ko glasa da mu glasovi ne sugerišu, ne razumem zašto bi to neko radio...

Kaizene, ovo je odlično.

Biće ljudi koji će to raditi, to je sigurno, ali ko ih jebe... :D
Ovako je puno bolje...

Dobro je. To za autora stvarno ne znam, mozda valja a mozda i jok :)

Dobro ako je neko spreman da drži dva brojzera i da na jednom bude ulogovan a na drugom ne da bi imao sugestiju,onda stvarno može da se javi u Palmotićevu na seansu ili dve.
Svidja mi se vrlo,i još par promena je bilo lepih u zadnje vreme,definitivno je poslednjih dva meseca recimo,vreme progresa.

Kajzene, SVAKA TI DALA! :D

Алал вера Кајзенмене ово је супер... Није лоше и да исто ово урадиш са ауторима, онда би се постигао прави ефекат оцењивања! Све у свему сјајан посао!!!

@JTU

Pa opet bi se prikazalo ime autora posle ocenjivanja. Tako da bi to sa 2 brojzera i dalje radilo.