Prijava

ja inače držim otvorena dva browsera. nja nja nja nja :P

Dobra promena. Pozitivno ce uticati, verujem. Takodje podrzavam i izbacivanje imena autora pre glasanja. :-)

mozda cak ne bi bilo lose da prilikom davanja + a nekoj definiciji upravo to i radis..tj da ti se skine glas sa tvoje popularnosti !
ovo bi prouzrokovalo verovatno da samo one dobre dobijaju pluseve.
isto tako bi bilo ok da nemas dnevno 5 komada za definisanje nego nova defka "kosta" 5 glasova popularnosti ...koji ti se skinu prilikom definisanja pa ne bi svako lupetarao gluposti.

ovako mi se cini da vukajlija prerasta u gomilu kretenizama izmedju kojih naletis po nesto zanimljivo i duhovito ..jos uvek nije tako ali sa progresivnim rastom popularnosti ce uskoro biti tako ako se nesto ne dogodi ..

ne bih previse da pametujem i kenjam, ali mislim da to sa prikrivanjem rezultata glasanja za def, nije nista spec bitno .i nece mnogo uticati na kvalitet samih ...

Odlična ideja...sve što vodi većoj objektivnosti je za pohvalu:)
Još samo da izbaciš imena autora i pun pogodak! Pa ko je takav freak da otvara dva browsera, neka mu...

Obe ideje su extra, od mene podrska! P.S. Zadnja dva dana nove def su odlicne!

Baš bezveze, neću moći da diskriminišem neke autore :D

Obe ideje su super.

Prikrivanje autora je kul, po meni bi bilo super da ni ne registrovani clanovi ne vide autora, jer njima to, ionako ne znaci nista, ali da se zadrzi mogucnost da se na profilu autora mogu videti sve njegove definicije.
Ovo za pluseve mi se bas nesto ne svidja, jer smo onda od tog trenutka ograniceni na ukupni broj pluseva koji imaju svi autori, sto dalje onemogucava da svi mi jednog dana budemo Chuck Norris :D (po ranku naravno)! Mada, ako se ostali slazu...

Ej super vam je ova ideja. Na ovaj nacin pri glasanju necemo biti povedeni glasovima ciji je broj veci, pa da i sami damo takav- nego oceniti da li nam se definicija zaista dopada, nezavisno od misljenja drugih.
A sto se tice prikrivanja autora, to moze biti dobro zbog hejtera koji ocenjuju autora, a ne definiciju, pa lupaju minuseve samo zato sto nekoga ne gotive (cak iako ima sjajne definicije). :)
Prema tome, moglo bi se reci da sam i ja ZA prikrivanje autora, iako uvek ocenjujem ono sto pise, a ne onog ko je napisao.

U moru definicija koje se pojave na sajtu, prvo sto pogledam je autor definicije. Kao kad citam tekstove iz dnevne stampe na netu, prvo pogledam koja je dnevna novina, a zatim i novinara... Jer nisu sve novine iste, a ni novinari. Ili kad citam stampano izdanje, prvo gledam ko je autor.

Tako isto i na vukajliji, nisu svi autori isti, i zato nemojte da krijete imena autora! :)

A sto se tice skrivanja glasova dok ne glasas, sa tim se ne slazem, jer ne citam uopste definicije koje imaju puno munisuva, odnosno malo pluseva, jednostavno nemam vremena za to. Prethodno glasanje mi dodje kao fina selekcija definicija.

ja ne videh ovo za autore :S

slazem se sa i takvim. :P

Postoje definicije koje nemaju negativne glasove a meni se ne svide. Tada ih jednostavno ne ocenim, umesto da mracim autora minusom. Toga vise nece biti, ali nemojte pogresno da me shvatite ... podrzavam ovaj sistem u potpunosti, i mislim da je ovo za autore prava stvar.

SAKRIJTE autore jer se definicije koje su UZAS odlicno boduju jer su od poznatih autora...

Мислим да је сакривање броја гласова права ствар, а и одлично је сакрити аутора јер је онда објективност потпуна. + за Каизена

autor uvek moze da se potpise na kraju definicije ...tako da ni skrivanje nije... sta znam....

Ideja dobra, samo, mislim da nema smisla sakrivati autora. Ovako je OK.

E sad mogui da hejtujem, bez da mi neko zameri :)

Ova nova fora da se ne vidi rejting definicije pre glasanja je OK ali ima jednu manu.

Ne vidis rejting definicije za koju mislis da je sasvim prosecna i neces da je dizes u nebesa plusom niti da je srozavas minusom.
Ipak, ne bi ni blejao na Vukajliji da te ne zanimaju nebitne stvari pa te ipak kopka koji je rejting i takvih definicija.

Predlazem da se pored palac gore i palac dole ubaci jos jedno dugme (neko malo, diskretno, nebitno) na koje kliknes i pokaze ti se rejting te definicije ali posle vise ne mozes da joj das ni plus ni minus.

Кајзене имам још један предлог; да би се смањила сугестија приликом оцењивања дефиниција, било би добро да се и кометари могу прочитати тек пошто се дефиниција оцени никако пре, јер логично је да ће људи смањити свој критеријум уколико на дефиницују на коју се мисле да ли да дају + или - прочитају коментаре у којим пише:
"хахахаха"
"одлично"
"девиниција јебе кеву, то мајсторе идт.." Толико :)