Prijava

Utreht, Holandija:
1. Stvarno nije bilo namerno, gospodine. Tja, izgleda da mi kočnice ne valjaju, ali to nije vaša briga. Evo 200 evra da kupite novu garderobu, ova vam se iscepala.

Beograd, Srbija:
1. Mamu ti jebem ćoravu, gde gledaš?
2. Na kurac te nabijem, je l ti ovo staza?
1.i 2. trš-trš!!!

Mogadiš, Somalija:
17 poginulih, 247 povređenih i preko 2 hiljade nestalih.

Е си свршила?!
-Нисам, не могу.
Хоћеш још једанпут да пробамо?
-Не. Не могу. Проблем је у мени...

- Име и презиме?
- енемиофтхефреењорлд!
- Дечко, јеси добро ти? Не можеш да се учланиш у библиотеку са надимком!
- Није то надимак, то је моје уметничко име, сад пиши курво!
- У бре, што си незгодан. Адреса?
- мишафудбалер96@јахоо.цом
- Јесу тебе испустили на главу или на дупе кад си био мали? Јер ни једним ни другим не умеш да размишљаш.
- Оћеш праву адресу па да ме нађеш, да ме пријавиш? Да дођеш да ме покрадеш? Да ми мурија виси на гајби 24 сата, да ме прислушкује Ватикан? Е па неш' колега! Паљба!
- Ај напусти локал шабане, можда јесам библиотекарка ал' ћу да те налупам ко ове печате, 'ти јасно?
- А немој тето молим те, морам да прочитам Хајдуке за лектиру.

-E sine jesi upoznao malu Tamaru, ona ti dođe neka dalja sestra al opet rod je rod.
-Jesam, kurcem u čmoor sam je upoznao

Peki D Džem

Улази пљачкаш у банку и каже: "Вис у руке пљачка вам материна, ово је пичка!"

AHahhahahahahahahahaha

Праисторијски виц.

atina, 467. pre n.e.
dom porodice Burusis

Ksantipa: E Stavros aj skokni do prodavnice i kupi jafolitanke i dve AAA alkalne baterije....sranje, zaboravila sam da živimo u jebenoj praistoriji, ništa kupi onda 200 gr. brašna i 100 gr. soli...

Јебе тако Радован и почне размишљати. Сјети се ђеда Милутина и бабе Радојке. То је најдаље што може да се сјети, а и њих слабо памти. Деда је умро када је Рашо имао тек три године. Нашикао се и у жару свађе са брезом коју је запишавао, наишли су вуци. Баба је била релативно млада и страшно ју је погодило што је остала без здраве курчетине.
-----------------------------------
Halo, što te nema?
- Brate, ne mogu da isparkiram kola, neki konj me zagradio!
- Pa dobro, pozovi pauka.
- Druže, ne mislim na konja u prenesenom značenju, znaš da živim na Čukaričkoj Padini... čekaj evo ga ide neki Ciga!
-------------------------------------------
Zgodan primer za lakoću kojom Srbin dolazi do spoznaje Švabica je pričica koju je Vuk zabeležio, u kojoj Srbin, šetajući gradom, ugleda kroz prozor Švabu i zenu mu kako doručkuju. Srbin tada podiže glas protiv povrede javnog morala, jer Švaba jebe svoju ženu na prozoru, na očigled celog sveta. Švaba pokušava Srbina da ubedi da on ne jebe svoju ženu već sa njom doručkuje, ali kako mu to ne uspeva, pristaje da siđe na sokak a da se Srbin popne i pokaže Švabi razliku između jebanja i fruštukovanja. Par minuta potom, gledajući kako mu Srbin taslači ženu, Švaba zaključuje da je neophodna zamena prozorskog stakla, jer mu postaje jasno da ovo koje sada ima prikazuje potpuno iskrivljenu sliku onoga što se događa u njegovoj kući.
-------------------------------------------------------------
70. година - Категорија ГИЛФ. Овај жанр гледају само екстремно загорели којима више не помаже ни цртана порњава, ни порњава са коњима, тако да је зарада веома мала, али таман је довољна да направиш залихе за пензију, и заслужила си, нарадила си се.
---------------------------------------
Usled bolne činjenice da ih ima jedva 300.000 i još bolnije činjenice da žive na ogromnoj santi leda u pripizdini severnog Atlantika, Islanđani i Islanđanke su osuđeni jedni na druge i ne mogu da budu mnogo izbirljivi. Jebu ono što je dostupno, neretko i svoje dalje rođake što rezultira rekordnom stopom debilnog potomstva.
---------------------------------------
Након рата херој је комерцијализован, продају се капе, мајце и вибратори са његовим ликом, снимљено је пар филмова о њему са холивудским глумцима, и добио је споменик у неком граду у централној Србији.

-Izvini, je l' mozes samo malo?
-Izvini, zar ti ja izgledam kao neko ko moze samo malo?

- Ja sam oduvek želela da prvi put bude iz ljubavi. Tako se i desilo.
- Blago tebi! Ja nisam imala prilike da okusim tako nešto.
- Da, da, tebe je ujak silovao. Ali pazi, volela si ga, mislim, ujak ti je. I to je neka ljubav, zar ne?
- Da jebote, u pravu si! Kako se ja toga nisam setila ranije... Ajmo na sladoled.

Ајвар на хљеба

Sreto, kako se zove defka? ahha

destruktor

- Aj skloni se malo pička ti materina!
- Pa de mamu ti jebem, nemam de! GDE!?
- Šta je bilo bre?
- Šta ti meni šta je bilo?
- Šta šta je bilo, nemoj da ti jebem mamu bre mamu ti jebem!
- Šta šta šta je bilo, oćeš da te ispucam sad ovde ja mamu da ti jebem mrtvu!?
- Šta ti meni šta šta šta je bilo bre pička ti ....

"Kako mogu to puštati? To deca slušaju. Sutra će mi dete u pismenoj napisati kurcom umesto kurcem, dobit će jedinicu!"

Pitagora

ČESTO ZBOG POSLA MORAM PIJAN DA VOZIM SLUŽBENA KOLA

StrajaKg

За оне неупућене, овај језик може звучати као комбинација јеврејског, скупљања шлајмаре у устима, заглављене пилеће кости у грлу, искашљавању мачијих длака и жвакања лимуна док се не загрцнеш, употпуњен са гомилом енглеских и других страних речи.

lusesku, o holandskom jeziku.

Čudovište ispod kreveta:"Mali,sad ću da ti jebem kevu"!
Sisaj kurac,odškrinuta su mi vrata!

bombas

mrljo

Čovjek čije su ime klinci izgovarali često i olako koliko i riječ „boem“, kad bi se sa terena preselili u kafane, ne znajući da, i za jedno i za drugo, treba mnogo više rada i odricanja.
...Cijevi pušaka još se nisu ohladile od krvavog rata, a Jugoslaviju i Hrvatsku Sudbina je natjerala opet da ratuju, srećom, na parketu. Iako smo ratom rekli šta mislimo jedni o drugima, ostao je utisak nedorečenosti koji je trebalo ispoštovati.
Rimac. Tri slobodna. 62-61. Đorđević. Uhvati čovjek loptu nekoliko sekundi prije kraja, otrči do protivničke trojke i pogodi u posljednjoj sekundi. Prosto ko pasulj.

O Saši Đorđeviću

Warner von Latinsche

Дед сиђошу динарски скрцај ми овај орас шаком међеђом!

BUDI UVEK POŠTEN I KOSOVO POZDRAV

syngrafeas

Filozofinjo

A: Bankrotirao sam, gotovo je.
B: Kenjaš nešto da si bankrotirao, a šetaš tu sa oba bubrega.

Jurodivi

Odemo mi u kafanu, jedemo, pijemo, i kad da platimo, vidimo nemamo nemamo pare ni jedan ni drugi... sledeća scena: sviće jutro, a mi još peremo sudove...

- Дођи кер, мали кер!
- Бежи бре сељаку, смрди ти из уста, са'ћу зовем Б92!