Ко последњи победник 60

  1. 'bem mu miša, dobiću upalu mišića dok namontiram sve to... :D Ajd moram probati jednom, živo me zanima na šta će to da liči, smorili me malo ovi federi. A pena može bilo koja?

  2. Pa vidi navataj neku komsinku da ti to mota.:)
    A sto se tice pene,vidi nemoj bas neku slj,da ti to ne drzi.

  3. Мислим да може али моја кева је користила неку са нараџастим срањем на паковању не знам како се зове...она није лоша, као ни тафт...

  4. Mogli bi da otvorimo frizerski salon na forumu...:D
    Racunam ima kafana,greota bi bilo da ovakvi talenti propadnu...A Mici?:)

  5. Може Цакана, можеее, а паре у кафаници код Зеке да спискамо а? :))) Углавном ти ћеш бити главни фризер, а ја помоћни, пошто се види да имаш више искуства...;)

  6. Ma napravicemo nesto.Takodje da ima posebna prostorija za savete...:)
    Ti se pozabavi cenovnikom,posto sam ja materijalista,bojim se preteracu...:)

    Odoh cas da operem kosu,pa se vracam..:)

  7. Proširite frizeraj i dajte mi posao šminkera, tu se dobro snalazim, pa napravimo Beauty salon! :)

  8. Можеее...а можемо и још неку жену да упослимо а? Да направимо спа центар омањи а? ;)))

    Ја људи идем да се возим мојим малим моторчетом и надам се да нећу да се скршим на овај баксузан дан! :)

    Цакана, ценовник правим, не брини! ;)

  9. Slažem se! Pa to bi bilo sjajno! :) Uživaj Mici!

  10. Mozemo moju Pufnicu za spa masazera...ona ima neznu ruku:)

  11. I sam nickname kaže da je ona prava osoba za tu poziciju! Sviđa mi se! :)

  12. Znaci zene alat u ruke i da se radi...:)

  13. Evo je gospođica sa nežnim, spa rukama! :D

  14. Nece Pufnica nikog da masira, ja mogu da smirujem musterije vikanjem npr... :)))

  15. E znaci Pufna bas si neka...ja ti namestim posao,radno vreme-kad ti se cefne,a ti tako...:/

  16. Dobro, dobro, radicu, sad sam raspolozena za vikanje, pa mi to vise odgovara. :))

  17. Pa ako budemo bili raspolozeni za vikanje,pusticemo koncert u podne...ne moras ti da se mucis...:))

  18. Da li je to neko u PMS-u ili mi se čini, a Pufnice? :D

  19. Djihaj, djihaj... :)
    Odoh da skuvam dva litra kafe da se razbudim, evo ti slusaj pesmicu za vikanje i budjenje. :)
    http://www.youtube.com/watch?v=zQxNOi0vvRI&feature=related

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.