Ко последњи победник 60

  1. Виш да се и Гамби сад меша...ето можеш код њега да нађеш утеху, частиће те у кафаници! ;)

  2. Neće on mene da časti,on me jednom izbacio iz kafane,sekuritate! :))

  3. Mici, sudržavam se da komentarišem na onu temu što vodismo prepisku preko pvt-a, kad uludo iskoristih šansu..sad mislim da znam ko je u pitanju, ali eto, samo da znaš, da sam još tad imala 2 prilike, to bi bila druga opcija. Ali neću ništa da pitam. :D

  4. Гамбиииии шта ја то чујем?! Па знаш кад би мене избацио? Никад! Утепала бих га бре! ;)

  5. E,ja nisam "utepatelj" :))
    (Samo kad se branim ) :))

  6. Хахахах Стаклена, доброоо, само ми пошаљи на ПВТ слободно на кога сумњаш...:)))

  7. alo nema dogovaranja tajnim kanalima...

  8. A vidiš da ima.. :)

  9. takvi ce biti diskvalifikovani :)

  10. Е има...баш има :)))

  11. Sad gledam na jutjubu tai-chi forme..jao,koliko duuugo nisam vežbala!!!!
    Sva ću da se ofucam! :)

  12. Аууу Гого шта ти све ниси трениралаа :))))
    Идем ја да спавам, сутра паковање и чудеса...поззз :))

  13. ako ce ti biti lakse nisam ni ja.....ali ja nisam ni pocinjao :)..

  14. Pozzz,Mici :))*
    Svakakve tajne krijem ja :))

    Mogao bi i da počneš Ledenko,tu ti je sve usporeno,svaki pokret!Što sporije,to bolje :)))

  15. nedostaje mi zelja i volja a u skladu sa tim ne bih nista redovno radio :)..

    jeeee ode Mici :)....laku noc :)

  16. Pff,to samo kažeš jer nisi ni probao :))

  17. A dođavola, zakasnila sam da je pitam, moram čekati na odgovor do sutra! :(

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.