Ко последњи победник 60

  1. Heh, cuvena Galaksija... :)
    Pa ne znam da l' je isto, ne odoh nikad u Sabac, ali ako ti kazes ja se slazem. :)

  2. Još bila emisija meseca...;-) Ta u kojoj sam gostovao...;-)
    Nisam staklena faca, bežim od medija koliko mogu, a gostovao sam na svim većim televizijama u Srbiji...Dosadni su kad ti se nakače...

  3. Šalim se ja malko, Nidžo. :) Odoh da radim nešto korisno, budite pozdravljeni. :)

  4. Ma znam saklena...;-)))) Ajd radi nešto korisno...

  5. Pozzz staklena... :)
    Nidzo, ako ti bude trebao neki golub, samo reci, blizu mi golubarnik, cu ukradem kojeg. :D

  6. Pufno imamih 170 trenutno...

  7. Lep je...Ako te interesuju nabaviću ti...

  8. Lepi su, ali idem sad na faks, ne bih mogla da ga ponesem sa sobom,a moji ne znam da li bi vodili racuna o tome...

  9. Ja se ne odvajam od golubova otkako sam penzionisan...Najlepše se opustim uz golubarnik...

  10. A kod mene u kuci su sve ribolovci, tata i brat svaki drugi dan na pecanje, kazu da ih to opusta... :)

  11. Razumem ih...Poludeo bih da ne radim ništa...Hobi najbolje opušta...

  12. Verujem, mada je meni ribolov dosadan, ali svako ima svoja interesovanja i drugacije hobije...

  13. Evo npr ja, ne može mi dosaditi kozmetika i šminkanje za milion godina! :)

  14. A ja se mnogo više "primam" na prirodnu lepotu!!! Šminka me kod žena nervira...Nekada davno , dok se ludovalo, upoznaš neku na žurci i kada se drugi put negde nađeš sa njom ne možeš da je prepoznaš-BEŠ ŠMINKE NE LIČI NA SEBE....STRAŠNO!

  15. Pa dobro, ima istine o tome, ali ne šminkam se na taj način da "zamaskiram" lični opis, već da unesem malo boje u ceo stajling (tipa tirkizna, ljubičasta, zelena, pink). A ponekad kad hoću da naglasim ono što valja na licu, stavim samo maskaru i eventualno neki sjaj na usne, opet liči na prirodno. :D

  16. Ajd ako ti kažeš...;-)))

  17. Upravo sam izbrisala post od 10ak redova teksta, besmisleno je..lepota je u oku posmatrača, i to je to. :)

  18. Последња! :)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.