Ко последњи победник 60

  1. Па озбиљно, терамо вечерас до 1000 да бих победлила и мирне главе отишла на море :))))

  2. Окренем леђа Вукајлији,а Мици се так онда појави. Ц ц ц... :))))

  3. Ahahahaha, dobar plan. :) Kad krećeš?

  4. Доцоо....што окрећеш леђа овом дивном сајту? :)) (ако занемарино пар дебинох људи овде је кууул)

    Стаклена, у 1 :)

  5. Зов природе,огладнео. :)

    А ти путујеш вечерас... Нека,нека,ићи ћу и ја,за недељу дана идем да преузмем фамозни пасош. :)

  6. Јашта, путујем...:))) Није д ами се претарано иде, ал ајде....

  7. Није да ти се претерано иде... А ко зна кад ћеш поново ићи? Чуј њу,не би ишла мало у иностранство? :)))))
    Море,ја кад бих уграбио моменат,ишао бих,па макар и аутостопом или украденим трактором. :)

  8. Хахаххахаха ћути бре Докторе :Р Не иде ми се претерано и тачкааа...:)))) Ако оће моја кева ја ћу да се мењам да тобом ;)
    Иде се Голфом е сад мораш да питаш мог ћалета дал је петица ил четворка нем ја појма :) и 10 дана, обезбеђен смештај...:Р

  9. Благо теби. Да сам ја на твом месту,понео бих шатор. :)

  10. Хаххахахахаха што шатор мајке ти?

  11. Шатор-Најбољи самостални смештај. И још не плаћаш. :)

  12. Hoću ja ponovo na more, već sam fino izbledela za ovih 15ak dana od kako sam se vratila iz Turske. :(

  13. Pozdrav svimaaa! I siiing in the rain... :)

  14. Стакленаа, па теби ако смао боја треба ти правац на терасу или тако нешто па се сунчај ;)))) шалим се...ето ја ове године највише до сада путујем а пред сваки пут се намести нешто...мислим због чега бих да останем :Р

  15. Ma gde ću na terasu, pa da komšiluk rikne! :D

  16. Veselo ovde a? Ako vam kažem da sam od 2005 godine bio bar 20 puta na Crnogorskom primorju, krstario Nilom, obišao Ohrid, Atinu, Eginu, Tasos, SRBIJU UZDUŽ I POPREKO, Sloveniju...

  17. ....možemo samo da ti zavidimo... :)

  18. ALI je uvek lepo kad imaš dobro društvo ili nekog koga voliš...Smeštaj nebitan...

  19. ...opet samo možemo da ti zavidimo... :D

  20. Nadješ ljubav svog života i rešiš da putuješ...To je bar prosto!!!:-)

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.