Ко последњи победник 60

  1. Ahahahahaha, e dobro je da mi reče, nisam znala gde grešim sve ove godine! :D Evo idem večeras da ga tražim! :)

  2. Tako sam ja našao svoju ženu...Ludovao, ludovao i jednog dana rešio da se smirim...Jednu drugaricu sa biološkog faksa pitao jer ima neka fina koleginica "za oženiti" da me upozna sa njom i ona me upoznala sa MOJOM ŽENOM...Vidiš da je prosto!!!

  3. Ali ali ali...ja nemam nijednu drugaricu koja studira biologiju! :(

  4. Jebi ga, znao sam da postoji neki problem...;-)

  5. ХАаахахха Стакленааа...:)))
    Немој сад тако, Ниџа се потрудио а ти зановеташ, нађи бре било коју другарицу :)))

  6. Mici, probala sam i ne vredi, izgleda da je drugarica sa biologije ključni faktor u rešavanju tog problema!

  7. Ne Cecu, mi ovde volimo Draganu Mirković i njene hitove iz devedesetih! :)

  8. Ијао, Стаклена, молим тееее....:)))
    Љубв је ту негдее бре, само се ти мало помучи :Р

  9. Ma šalim se malo, Mici, imam nekog trenutno. :)

  10. Ојсаааа...а срам те билоо! Ја тамо на ПВТ-у све црно на бело, да бих остала ускраћена за ову информацију! Срамота! ;)))

  11. Pa nisi me ništa pitala, otkud znam. :)

  12. Цццц...немој да ми се вадиш сад ;))) шалим се..надам се да је озбиљноо...

  13. Ja se lozim na ove cipele i kupicu ih uskoro..moram........
    http://www.nikeprice.com/img/498/02172026001.jpg

  14. Mislim da se od sutra moje bivstvovanje na sajtu naglo prekida na neodredjeno vreme.Ali imam utisak da cu uvek biti nekako tu....

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.