Ко последњи победник 60

  1. Ma,znamo mi,ali ja sam morala lično i personalno da se uverim :))))

  2. Izvinjavomo se krimosu što smo vas uznemiravali...A zato ti ideš u streljanu, vežbaš sa "utokom" a?

  3. Ma idi, otišao sam jednom i imam želju da opet odem.Toliko o tome.

  4. Bre,Nidžo,sa kakvim opakim momkom mi ovde imamo za posla? :))

  5. Gogo ćuti, čuće te!

  6. Jao,mani me zecova,crći ću i od ovog "patuljastog"!
    Patuljast-malo morgen!Jede ko mećava,a stalno moram da ga čistim,već mi ide na živce!

  7. Daj meni da mi ide na lonac!!!;-)

  8. Nidžo, zar te nije sramota!Kako možeš da strpaš zeku u lonac?Treba čovek da te omariše nekom letvom!

  9. Elek...Nisam sentimentalan prema hrani...

  10. Ovo je poklon mom sinu za rođendan,nije hrana! :)

  11. Poklonu se u zube ne gleda... A i doćiće mu drugi rodjendan, nov poklon, a stari u šerpu...Greota da se baci! ;-)

  12. Jaka ti oficirska čast.

  13. O,bre Nidžo,ne mogu nikako!

  14. Jaka mi je lovačka strast...

  15. A još jača gurmanska strast... Gogo samo ga motkom klepiš jako za vrat dok ga držiš za zadnje noge. U sekundi je gotov. Posle samo odereš i to je to...

  16. Oćeš zolju sine, da ga dokusuriš?

  17. Nemoj Nidžo,ko brata te molim,ne mogu ni da zamislim to!

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.