Ко последњи победник 60

  1. Mislio sam da ćeš burnije da reagujeeš...Htedoh da te isprovociram Elek gornjim postom, al se nedaš!
    Posle zolje možeš da ga staviš kao mleveno meso!

  2. A viš da je spojio na masu.

  3. Na masu..Pa posle definicija u teretani...;-)

  4. Mene da isprovociraš?Hehehe pa ja sam bio na lečenju ovih dana.

  5. Vidim da nisu uspeli da te izleče..Jebi ga, treba zdravstvo i vas bolesne...;-)

  6. Pa ne mogu da me izleče, mogu samo da me zaleče.Al i to je nešto.

  7. Kolega!!!;-)

    Odoh da spavam! LAKU NOĆ!!!

  8. Da ne da lepi Bog da tebi budem kolega.

    Laku noć.

  9. Odem na osam sati i vec neko proslavio pobedu! :)
    Cestitam Nikoli na pobedi! :)

  10. Čestitam Nidžo :-)))))))))))))))))

  11. Ја сам последња! :)))

  12. Ееее ја сам морални победник прошле игре, а прави ове! Помири се са тим Дио! :)))

  13. Здраво Стаклена! :)))

  14. Šta sam propustila, kakvi moralni pobednici, kakvi bakrači? :)

  15. Pozdrav svim vukajlijašima i oni koji to nisu!

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.