
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
To sto ti radis, to je horor.
Stvarno, Mici?
Ако Мици, отвори се.
Da ali samo na jednam dan...znaci danas sam lezbos sutra vise ne...molim vas ispostujete me, moram to obecanje koje sma dala da ispunim.
Kako je to biti lezbos? :D
Mici, ovde ima i muskaraca.
Поштујемо све.
Pekki..lepo je, samo moram da nadjem zrtvu neku..ne znaam pomozite mi, samo sam muskarce zamajavala do sada za zene nemam pojma :D
Marcipan, mislis ima muskaraca u smislu napalice se? ;)))
I bespotrebno ce ti skrenuti paznju. Istraj! :)
http://www.youtube.com/watch?v=SOcQSqz_JZ8&feature=channel
Jao Urose, hvala! :D
Молим, на услузи.
Najs!
еј бре, зар ти девојка није рекла да о томе ником не причате??
Симпатичне другарице.
Brbljivica!
Сморио сам се невероватно, за свега пар минута. И то критично.
Поздрав.
Костја, сине, мене и девојку немој да дираш, боље ме брани од дечка који ће да ме бије...ако ја не убијем њега до тада :)))))
Уроше је врло интересантно приметио ;)
Марципан, стајеп на страну овог овде Костје а? Ццц!
Cao! :)
Ne, bre, nego znam neku brbljivicu! :)
Хаххаха ћаос Уроше! ;)