Prijava

Lepo kaze naziv sajta - Vukajlija recnik slenga. E sad, da li bi definicije trebale biti slicne kao Vujaklijine, da svaki pojam bude pojasnjen sirem auditorijumu, pa (naravno) primer za koriscenje pojma dole (opet, ko zeli)? Ili je imperativ NE biti makar donekle bukvalan vec iskljucivo humorista (sto je opet bukvalno, jer samo stavljas primer, prepricavas sleng)? Ili je sve ovo nebitno, pa kud koji, mili moji, modovi ce da regulisu stvari?! :-) Zanima me kako je prvobitno zamisljeno, u kom pravcu bi se trebale kretati definicije? Nemam problem ni sa cim, samo sam radoznao.
Hvala!

Pogledaj arhivu do septembra 2007. Tako bi bilo poželjno.

Međutim, kad bi se pridržavali takvog definisanja, Vukajlija bi postao smoran sajt. Pa sada podržavamo šaljive definicije od viđenijih autora. Međutim, to nekima, baš i nije poželjno, ali jbg.

Ipak je ovo rečnik slenga. A gde je Vukajlija, tu je i zabava. :)

Zato uživajte u lepoti ovoga sajta. :)

Mislim da je odgovor na tvoje pitanje nepostojeći neo.
Meni lično nije forma bitna,dok god prepoznajem barem zrno lucidnosti i inteligentnosti u def.
Kao recimo današnje:
prasetina-omiljeno meso na trpezama Srba
erekcija-kad ti se digne a ne boli te.
partizani i četnici-ovi oće da idu na partije a ovi da četuju
seronja-onaj što sere

I meni su svideli pratizani i cetnici, npr. No nema veze, zeleo sam da saznam da li je sajt drugacije zamisljen, da li je ranije drugacije postojao u svesti onih koji su provodili vreme na njemu (kao mi sada). Jer, mnogo se govori o tom (ne)propadanju Vukajlije, pa hocu da potvrdim neka svoja razmisljanja.

Jebem li ga...
Ranije su svakako bile bolje definicije,jer je bilo i manje ljudi i probranija ekipa jer nije puno ljudi znalo za sajt.Mnogo se manje glasalo.Ali forma definicija se nije menjala nikad.Bilo je nemoguććih frka,doduše. :)

:-) Pricali su mi i drugi nesto slicno. Zato sam i otvorio ovu temu. Pomislim, mozda ce izazvati neki deja vu definicija. :D