Prijava

Mocca odlučila da se osveti domini, za ono što je učinila na hacijendi njenog oca....
mocca reče domini: Kako si samo smela....

::: zoom domina.... zoom mocca.... domina.... mocca.... dom.... moc.... :::

(kraj epizode)

U sledećoj epizodi gledajte kako Barracuda sjebava vodovod. Sipa beliboticin u cevi. Nakon kontaminiranja, svi Vukajlijaši koji su konzumirali vodu su dobili pupak na levom obrazu.

@GZM: Šta ima da se pita. To je bila Vulkanska erupcija. Vulkan ne bira žrtve. A takođe ni pingvini. :)

http://dragonlady474.files.wordpress.com/2006/08/iron-maiden.jpg

Duha Sekire takođe niko nije pitao da li želi u seriju. Kao što ga nisu pitali da li želi u ovaj život. On je pravo sa neba uleteo sa svojom svetlosnom sabljom koja je kasnije mutirala u pijuk, pa onda u krvavu sekiru.
Evo druge mutacije
Taj zaplet možda sledi...

ccc, deco, mesto da se teslacite, vi se koljete, cccc...... boze me sacuvaj od danasnje decurlije

Baracudo imaš li ti išta u životu sem pingvina?
A ti sekiro zašto moraš da budeš partypooper

Pingvin?! Više mi ličiš na nekog dobro programiranog kompjuterskog robota, ili pak hakera. :) (lolz, lawl, l33t, to many english words...) Taj fazon :)

Hahahahaa :D

!mm@ |33t p3nGu!n, LAWLz0rz!!!!!11one

Selenijum je izvršila samoubistvo.

Oh my God, they killed Sele!

You bastards!

Baraccudo, molim te ne remeti nam duh južne amerike.
We don't like tvoj humeor. Obrisaću ti naradne postove koji nisu u skladu sa temom.
Sve ovo prebaci u onu futurističku temu.

Bah! Oduvek sam mrzeo telenovele, enivej! :P

I stigao je prvi med ... tehnologija je preuzeta iz specijalnog gestapo prirucnika za dobijanje meda. Kazu da pretvara babe u devojke, pingvine u jebace i jebace u Fernande.

...u "perilice koje traju dulje uz Calgon",valjda?

Izumrla ova tema čim nema mojih Sci-Fi ispada.

In your face, DLZ!!!11one LAWLz0rz!!!11eleven