Prijava

ахахахахахахахахахахахаха...

Шаренац : "Зна Савановић како да се супростави, понекад често прљавим играчима Шпаније, када кажем прљавим, не мислим физички прљавим... " хахахахаах...

Шаренац је наш убедљиво најбољи коментатор. Његова комбинација професионализма и зајебанције је нешто што га чини одличним. Ови кретени што преносе фудбал никад неће тако бити добри у преношењу фудбала као што је он добар у преношењу баскета.

Ако издржимо овакав темпо до краја, биће добро...

Kad smo već kod dotičnog, provalih još jedan biser:

"I da li je ovo još jedna greška Španaca (dok je kadar na jednom od naših igrača koji je postigao koš u prethodnom napadu) ?... a ne, DOBRO JE, Navaro je spasao loptu da ne ode u aut...!"

Šta je bre dobro, koju pičku materinu? :)

Одоше живци у три лепе!!!!

ТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕОООООООООООООООООООООООООООООООООООООО!!!!!!!!!!!!!1

Па да су Хрвати овако лудо одиграли, ја бих полудео од среће! Невероватно, капа доле, посебно Шешељу и Бјелици.

Теоооооооооооооооооооооооооооооооо аааааааааааааааааааааааа

Srčka, srčka. Ruke mi drhte, opasna utakmica skroz.

Teodosić je kralj! Opet za infarkt, ko i sa Hrvatima, riječi su suvišne.

Dečaci objasnili. Ne znam koja riba može pičke da da Franu Vaskezu. Jebo mamu, ružniji je od Runija i Trifuna Ivanova.

jes dobar ovaj šešelj, što reče duncan... kakva je to životinja
ali miloš je nenadjebiv... tolika muda nisam skoro vidio

Чуш, мудо...МУДО ЧУДОВИШТЕ!! МУДИНА!1

Што би Баја рекао, "Ој Кешељу, ој Кешељу, српски спаситељу" :)

Што се мене тиче, можемо да изгубило наредне две утакмице по 40 разлике. Што каже Блек, момци су објаснили.

А Тео... Човечеееее....

Što se mene tiče, ne bi bilo lepo da puknemo u naredne dve utakmice. Gre'ota, čoveče, pobedili smo bivše svetske šampione.

Pošto ćemo već kao domaćine da karamo Hrvate u vaterpolu u polufinalu, ne vidim razlog da ne operemo Turke isto tako u basketu :)

Ko da bi nam bilo prvi put da karamo nekog na njegovom terenu! :)

Ма какви Турци, побеђује Словенија вечерас.

Napeta utakmica u pm. Svaka čast momcima borili su se kao lavovi. Mada nije lepo to što niko nije pomenuo mog novog omiljenog igrača, a dečko je otkin'o danas.

Savanovića za predsednika!

Sad protiv Turaka zulumćara repriza 2000-te, a onda američki čamugani najverovatnije.