Prijava

Колико волим ове људе!

Може, може...Савановић за председника, а Дуда за Маршала... Можда и ураде нешто ;)

Паунић за министра одбране. :)

Ај сад сви по једног играча на аватар. :) Ја узимам Бјелицу. :)

Ја сам већ ставио Теа и Савана, али ајде нек буде да сам ја ставио обојицу, рачунајте да је Савановић слободан. :)

Бај д веј, имате слике на блицовом сајту. :)

Ja sam već stavio Savanovića. :) Tražite si drugog. :)

Сад ћу ја Кешеља да ставим, рачунајте да је заузет... (Направићемо "Екипу са теме на форуму" :) )

Него само за секунд да се вратим на тему "Шаренац", тек сад кад сам се мало смирио, констатовао сам која је то будала.

Кад је Теодосић убо тројку : "Ијахааооооо, браво мајсторе, три секунде до краја, са девет метара, ПА СПАКУЈТЕ ЈЕДНУ ЗА ПОНЕТИ АКО НЕМА ПРОБЛЕМА!!!"... И када је овоме испала лопта : "И ништаааа испала му је лопта, довиђења шпанци, фурија је исфурана!"... Који кликер он има...ја сам само вриштао гајби и ништа више, а он се спрда :)

Ма нема утакмице без Шаренца. Било би лепо да РТС откупи права за НБА па да гледам њега свако друго вече како се одваљује. :)

Svjedoci smo radjanja dinastije

Jebacu im mater ako ne razvale Turke il Slovence sad u polufinalu! NE mogu bre vise da se nerviram!

Пеки д џем
pre 3 sata

Ма какви Турци, побеђује Словенија вечерас.

Е мој Пеки, мани се прогноза... ;)

Јебига. :)

Е, одакле ти те слике? Кад је то сликано? Вероватно прослава неке титуле...

Poslednji osvojen Zvezdin kup cini mi se peki. :D

Jesam rekao da ce Turci da pobede! :D Al' ce biti lepo deljati ih dok nam cela dvorana zvizdi...jaoooo. :D A onda da ponizimo Amere. Nema lepseg puta do zlatne medalje. :D

Не, то је било против Ренџерса у квал. за ЛШ. Гуре, Дарко, Тео и Илић.

Који Илић? Јел Миле?

Ja rekoh da ćemo da igramo polufinale ako prođemo. :)

Јебига Тулуме, шта да ти кажем, видовит си. :)

Јесте, Миле Илић и Немања Александров (њега сам заборавио).

Samo jedna stvar, znate li da je tradicija da se na svakom prvenstvu sastanemo sa domaćinom i da ga pobijedimo? :)