Prijava

Kako ćemo da ih izujemo u sred njihove države....

Ја сам чуо да му је ћале Миралем Сулејмани.

Дајте, људи, не верујте свему што чујете.

Није му ћале Миралем, него му је Емина Јаховић сестра. :)

Е, озбиљно, увек спомињу Емининог брат као неког кошаркаша, а ко је тај лик?

Немам појма за тог Емининог буразера, њега спомињу стално као што спомињу и Кебиног сина.

Али за Туркоглуа мислим да су му кева или ћале рођени у НП-у.

Иначе, нећу да кажем да ћемо да ошуримо Османлије, добићемо, али мислим да ће бити тесно у три лепе.

Pa Mirsad Jahović. Ima sad neko tursko prezime, valjda je morao da promeni.

То је онај Мирсад Јаховић, што је до скоро играо за турску репрезентацију.

Мирсад, старо српско име, ђе оде међ' јаничаре? Читам сад о њему, уз'о је презиме Туркџан, ожени'о осамнаестогодишњу МИС СЦГ за '05, игр'о у НБА. Ето, мало занимљивости.

Ubićemo ih pod košem, biće puno pik & rola sto posto Krstić Teodosić.

Али за Туркоглуа мислим да су му кева или ћале рођени у НП-у.

Hidayet "Hedo" Turkoglu was born in Istanbul, Turkey, on March 19, 1979. Turkoglu's parents are both from Yugoslavia, but moved to Turkey when Hedo and his older brother Neyzat (Nez-ott) were young.

http://espndb.go.com/nba/finals/profile/_/id/862/type/player/hedo-turkoglu

Eto vam rešenja :)
I mama i tata su mu iz Juge :)

Туркоглу му ваљда дође "турски брат", а Туркџан "турски син". Обојица пореклом из Новог Пазара.

Bice zajebano! Navikli turci da gaze oranje

Како су Литваници разглавили Аргентину... Јооооооој, циркус! Руси су се сасвим добро држали против Амера и доказали да су црнци итекако рањиви. Верујем да ако буду одиграли на данашњем нивоу, Литванци има да прцну Амере само тако. Таман да наставимо старо ривалство. А што да не? Било би јако лепо да две најмлађе екипе одиграју то финале.

Није фора да освојиш СП без да победиш Амере. :)

И то што кажеш.

Црнци к'о црнци. Што неко овде рече, тактички примитивци. Одбрана би наравно била кључ успеха. Ако покушаш с њима да се надиграваш... Јеб'о си се у дупе!

Чекајте људи да прођемо Османлије, па ћемо да причамо о Америма и Литваницима.

Реално је да Амери уђу у финале, а моје мишљење је следеће. Да смо налетели на Амере у некој од прошлих утакмица, мислим да бисмо испали, али ови наши ако прођу, и у финалу када се изложе и подивљају...не би ме ништа изненадило.

Ал' ће да нас прегазе.... Јбг.

Чек стани...видећемо...

Али људи, невероватно...имам трему пред утакмицу! :)
Како ли је тек њима.

42-35 ajmo! Samo ovako da nastavimo!!!