Светско првенство у кошарци - Турска 2010

  1. Jooooj, majko, ja ću da poludim kad budem gleda'.... U finalu smo 100%!!!!!

  2. Оде ми срце. Свака част! А кад буде финале...

  3. Nemoj da lažeš ovaj našaćen narod. Ti si sedela i jela tortu, baš tebe zabole za naše junake, ljubi ih majka.

  4. Шта тачно значи "нашаћен"? И чекај, ти ниси седео? Ја нисам јела торту, већ сладолед. :)

  5. To znači da smo patili pod Turcima pesto godina, i eto sad brkamo slova.

    Ja sam skak'o po sobi i pevao "A Teo se kleooo da me je voleeeeeeeo"

  6. И претпоставих.

  7. Једино сам ја тврдио да добијамо Шпањолце. Ња-ња!

    Шалу на страну, добро је што ћемо у следећем дуелу, барем на папиру, бити аутсајдери. Када би следећу играли са неким пацерима, главу стављам да бисмо изгубили. Јебига, такав смо народ.

  8. Tradicija je da preko Turaka osvajamo medalje. Pa, neka tako bude i ovaj put.

  9. Predražinjo
    pre 21 sati izmeni obriši

    Otrsićemo Špance, k'o z granu! :)

    I za Turke važi :)

  10. Gledao sam Tusrku protiv Slovnije, prvo poluvreme, i nije mi se baš svidelo :) Pogađali su sve. Doduše, Slovenija igrala odbranu katastrofa, pa će protiv nas morati više da grade akcije ako misle da ostanu na slobodnom šutu(ustari, ja se nadam da neće ostajati na slobodnom šutu).

    Dobro su uigrani i igraju pred svojom publikom, biće jebeno do zla boga.

    Al nadam se pobedi :)

  11. Изгазиће нас Турци.

  12. Realno, milim da ovaj naš tim retko ko može baš da zgazi, ali mogu da nas pobede na neku muku.

  13. Самхаин, pre 2 minuta
    Изгазиће нас Турци.

    Mrš bre, jezik pregriz'o, ajd u ćošak!

  14. Да, да... ако пукнемо сутра, има да дођем и да вам говорим "јесам рек'о", а ако добијемо, сви ће и заборавити да сам било шта написао... ;)

  15. Nećemo, Samhaine, nego ima da te udavimo! :P :)

  16. Онда ми не остаје ништа друго него да навијам за браћу Турке... него, сте видели што Туркоглу цепа српски?

  17. Pa kad su mu Divac i Stojaković držali časove u Sakramentu :)

  18. Ја чуо да је Туркоглу из Новог Пазара.

  19. Ја сам исто то чуо. И не би ме чудило да је истина :)

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.