Prijava

Ufffff... Neću preživeti ovu utakmicu.

Мене само интересује колико су Турци дали за егзибицију против Амера.

Ma, sami smo krivi za ovaj poslednji napad Turaka. Ne verujem kako smo izgubili...

Матер им јебем муслиманску у фереџу!!! А ове судије, јебем им децу нерођену, свирали све што стигли. Бољи смо били, маму им јебем, бољи! Тресу ми се руке, идем по ракију!

Tacno sam znao....u zadnjoj cetvrtini sam znao da sudije nece ni pokusaj ubistva da sviraju.

И ја се тресем. И срце ми малопре прескочи једном.

Jebote, vodili smo celu jebenu utakmicu i ovako da useremo na kraju. Šlogiraću se ako ovako bude i protiv Litvanaca.

Ja ću sad ladno morati da navijam za crnce u finalu... Jebem ti takvo finale.

Криво ми је, бре, криво! Зашто овако ружно да изгубимо!? Сутра има да навијам за Амере као да играју наши. Говеда муџахединска!

Наравно, нашима свака част. Било је мало пропуста, али, све у свему, фантастична партија.

А Ашику титула за Пичку Првенства за оно патетично симулирање. Човек бре има два двадесет и стопедесет кила и као најеб'о од оног ударца?

Маму им јебем судијску, срамота какво је суђење било! Уф како бих волео да Амери одеу ове алаџусе што више могу, маму им јебем да им јебем!

Момци су одиграли одлично и било би лицемерно оптуживати било ког од њих за било шта.

И мислим да ће Амери да их добију јер су им испрани мозгови и боли их уво за публику и остале поремећајне факторе.

Odigrali su fenomenalno, Turci se protivnike do ove utakmice razbijali, ali ovaj poslednji napad Turaka ne mogu da prežalim.

Slažem se Žnji, svaka našima čast. Onaj Ašik je takvo govno da mu nema ravna. Joooj da je Mali Radojica živ...

Страшно еј, али оно кад су судили фаул Теодосићу, па то је бре школски пример фаула у нападу, лик се закуцао у њега. Па онда још и онај кретен Ашик, нокаутирао га супер јаки боксер Теодосић и овај пао тек после 5 секунди!!! Бацака се ту, само да не би шутирао слободна, моја баба Сека боље шутира слободна од њега. За фауле да не причам, а да и не помињем да је онај последњи кош Величковић дао уз фаул. А тек оно кад њиховом плеју испада лопта и он је ишутира у аут, а судија онако лагано даје Турцима. Јебем их уста смрдљива, има сутра да навијам за Американце као да су наши.

А наши су одиграли фантастично, као и увек. Па да се завршило како треба, сањале би муслиџе Теове асистенције.

Страшно! Још увек не могу да верујем. Изгубили смо ми меч много раније, не у последњој секунди. Знао сам да ће да га умувају некако у задњем нападу. Судије на ломачу!

Семе им се затрло!

Морам да спемујем, јебига.