Prijava

ja sam nesto zapazio i shvatio sam da samo 5 moderatora ima tu uvek, tj cima se oko sajta, ostatak je cas tu a i kad je tu dodje na po sat, dva dnevno... tako da ima 5 modova na celu kolicinu...

da budu definicije poredjane po procentu uspesnosti... To je moj predlog... tako je najrealnije...

ali opet ce neko lupiti minus iz inata kad vidi procenat... Sta ti ja znam kako i sta...

Нисам читао све. Али имам предлог један. Што се рецимо не стави да дефка не буде објављена док је модови не аминију или пошаљу на гробље. Ако буде питање од чега је мој последњи роб умро, нађите још модова.

Или рецимо прогресиван број дефки. Ако је неко нов, једна дневно је доста. После одређеног времена или броја, лимит порасте на две, итд.

Predlog: da se od registracije do aktiviranja naloga mora sačekati bar 24h, i da se automatski trajno banuju svi oni koji napišu neku c/p definiciju.

Ja sam prije čitao sve definicije.Sada ne mogu.Toliko bezvezurije ima da čitanjem dođem do toga da mi nije smiješna ni dobra defka.Strašno,treba tu nešto uraditi.Mislim da je Borko najbliži najboljoj soluciji...

Toliko bezvezurije ima da čitanjem dođem do toga da mi nije smiješna ni dobra defka

UPpravo tako.!

Ја сам за то да се већина људи депортује у Сибир да гулажу мало, па да се врну онда, како би их друга смена заменила.

Mozda bi mogla da se uvede dodatna vip kartica u kojoj bi definicije ostavljali samo vec dokazani dobri autori koji bi imali neki status smislite ga sami kako bi se zvao jer malo glupo bi bilo da je vip i tim clanovima bi moglo da se omoguci da sa kartice sve definicije one dobre salju u vip karticu bez obzira ko je autor tako bi u toj kartici bilo kakvo spemovanje nekog ko se registrovao pre 5 minuta bilo nemoguce

ja mislim da bi jedan od nacina za resavanje prenaseljenosti i velikog broja defki po danu bilo menjanje broja definicija po jednoj strani. Udarite na psihologiju obicnog coveka i na jednoj strani bude 20 definicija. Koliko ljudi jednostavno mrzi da citaju trecu cetvrtu stranu... ovako ce procitati vise.

Nisam uspeo da nađem odgovarajuću temu, pa ću postovati ovde.

Znači da ne mora moderator da je skida, već čim joj skor bude (opet naprimer) -10, ona automatski nestane.

ovako nešto mi je palo na pamet i za postere i za definicije. S tim da se recimo da vremenski rok npr. 10-15 minuta, pola sata ako treba i skor koji bi bio realan postići za to vreme. Ima naravno izvanrednih autora kojima to neće bit iproblem , ali kao neki reper u određivanju bi se mogli uzeti "autori iz sredine" po proseku recimo. Posao moderatora bi bio smanjen. Jer i do sad se dešavalo da neko govno od postera ili definicije bude po sat vremena okačeno dok ga neko ne obriše. Postavljanjem uslova od 50 poena sa definicija za pravljenje postera je (čini mi se ) bila je medveđa usluga moderatorima, jer su tamo mogli da postave dva postera, što će reći dve gluposti, a sad im se pruža 2.5 puta veća mogućnost da to urade. Nisam baš strručnjak u IT sektoru, ali nešto malo što sam čitao i radio govori mi da postavljanje ovakve vrste ograničenja nije ništa ni novo ni preterano teško. Molio bi da neko odgovori šta misli o tome.

Kakva bre prenaseljenost? Ako budemo dovoljno popularni, možda nam dodju i emo cave. Doduše, ako budemo dovoljnmo andergraund i ostane nas 5 ovde, možemo i da muvamo hipsterke. Tako da u plusu smo kako god dokreneš.

gambi, samo o pickama mislis ;))

Ja i dalje stoji iza tog mog predloga. Bez obzira ne emo cave.

dobar je predlog samo što u poslednje vreme definicija skupi ukupno deset glasova za pola sata tako da ne bi bilo vajde od toga.

Ja i dalje stoji iza tog mog predloga. Bez obzira ne emo cave.

Blasfemija.

Ma svi bi ovde da jebu hipsterke i emose u to ne sumnjam.
Al reko ajd da podelim svoje neko razmišljanje.

dobar je predlog samo što u poslednje vreme definicija skupi ukupno deset glasova za pola sata tako da ne bi bilo vajde od toga.

Pa jebiga mora se naći neki modus u tom slučaju. Ili po proseku ili šta ti ja znam. Vredi razmisliti. Matematička formula mora da postoji.

Jesam i ja novi pa ne bi puno da kenjam, ali možda lepo da se udružimo i svi isprozivamo nekoga čim izvalimo da ima 2 debilske definicije ili 2 debilska postera. Ne da ga iznapušavamo, nego da ga zajebavamo i tako će da ode, jer sam primetio da ljudi ovde itekako znaju dobro da isprozivaju. Vremenom ćemo ih sve oterati.

Vremenom ćemo ih sve oterati.

Ko će ostati?

Ma nije poenta oterati bilo koga. Ali ako se postave prava pravila mislim da je moguće naterati ljude koji zaista ništa ne mogu da doprinesu sajtu da trenutno odu i sačekaju neko vreme dok se ne vrate. Mislim , to su uglavnom klinci od 12 do 15 godina(pretpostavka) ako je suditi po nikovima koje koriste. Jednostavno, imam brataca tih godina i znam ih kako razmišljaju bre! Ako je nešto nedostižno za njih, iznerviraće se i odustati. Pa ko se opameti za godinu-dve dobrodošao je. Vuka trenutno ima preko 30000 registrovanih naloga od toga po mojoj prilično slobodnoj proceni bar 5 hiljada su dupli upravo tih klinaca. Jebem li ga, nisam došao da prodajem muda za bubrege, ali mislim da nisam jedini koga ova situacija iritira. U svakom slučaju, dao sam neki svoj predlog. Postoje ljudi koji to mogu da pročitaju, razrade, unaprede ideju. Over and out!

ma sta se uzbuđavate odustaće sa glupostima ne bojte se isto tako je bilo i za čet
nego samo da se zna ko je imao najsličniji predlog današnjeg sistema :)
http://vukajlija.com/forum/teme/13006?strana=7#post_661438