Prijava

Moj stav: Vukajlija nije prenaseljena!
Što više autora to bolje! Veći profit kaizenu, vitalniji i popularniji sajt, veći odjek u društvu. Pogledajte google trends za vukajliju, pa ćete vidjeti koliko mu je porasla popularnost u ovoj godini.
Kvalitet će isplivati iz kvantiteta.
Protiv svih limita i ograničenja.
Jedini predlog, da se možda uvedu dodatni moderatori, tako da je lakše brisati glupe definicije.

Još nešto. Svako pretjerano diskriminisanje među članovima miriši na fašizam i elitizam.

Ja bi lično bio sretan da su svi moji ortaci na Vukajliji.
Vjerujem da se po prirodi stvari i zakonima kvalitet sam od sebe iskristališe a oni koji sjebavaju sajt sami će odustati nakon opšte negativne reakcije.

A, brate, zato postoji i banovanje, kad neko pravi sranja, prvo upozorenje, onda ban, kraj priče.

Mimo toga, protiv sam bilo kakvih ograničenja i diskriminacije.

Потпуно сам против дискриминисања чланова. Свако треба да има шансу и звучи сујетно ово што причате. Шта, ја сам сад глумица, познајем редитеља и нећу да га упознам са својом другарицом такође глумицом, јер се плашим да ће ми преотети посао. Такав став је настао услед преозбиљног схватања сајта.

Сајту је потребно што више нових чланова да отклоне сујетни, устајали задах маторих чланова.

Јесте, појави се много кретена и свега, али њима је довољно тешко у животу и без дискриминације на овом сајту, бановања и слично.

Пичкице опет посустају пред квантитетом :)
Није ни повећање модератора толико решење, колико је смештање глупих дефиниција тамо где им је место. Не разумем шта се жалите кад су Фејсбук, Милка Цанић, Чак Норис и остали одавно у мишијој рупи.
Покажеш лепо аутору зашто му је дефиниција идиотска, натераш га да размисли пре него што опет стави такву глупост, а можда и на самоубиство.

nije poenta u tome da se obeshrabre ljudi da dolaze, vec da ih ponukamo da pišu malo kvalitetnije definicije. jer, ako je sajt preplavljen glupim i lošim defkama - izgubiće popularnost.

npr. imam prijatelje koji su registrovani ali ne pišu defke, nemaju takvih pretenzija, već dolaze samo da čitaju defke i tu i tamo ocene nešto što im se zaista dopada. ali, u poslednje vreme su prestali da dolaze jer, kako kažu, ne sećaju se kad su poslednji put pročitali nešto dobro i već neko vreme ih smara sajt... našli su neke zanimljivije sajtove...

dakle, ne teramo mi nikoga, ali hoćemo da podignemo kvalitet defki... samo to...

i naravno, što reče neko gore, povećati broj modova, ovi ljudi se raspadoše od posla! mukice, postaće no-lajferi zbog vuke..

Ma da mi pokrenemo Vukajlija inkviziciju, šta mislite?

Imam osećaj da bi na kraju stvarno tako izgledala.

Sta vas smetaju novopridosli.ionako dok se ne istaknu , oni su samo bezoblicna nebitna masa , a pravi kvalitet uvek ispliva na povrsinu ,tako da nema nikakvih problema.....

Vino ne valja dok ne odleži. Isto je i sa definicijama. Neko mora da ih profiltrira pre nego što nam budu servirane ili ćemo odlepiti od ''brlje''. Previše je ljudi a premalo novih (''nedefinisanih'') pojmova i ako svakome ko se odvaži da nešto kaže istog sekunda to i dozvolimo onda dobijamo more ''izreka'' i ''ideja'' u kojima je teško plivati i pronaći neki biser. Dakle, brišite ono što ne valja pre no što dodje do potrošača.

Jeste, samo fali da mi neko kontroliše šta ću da čitam. Najgluplji predlog.

Прочито сам први пост на овој теми и могу рећи ауторо да прво прочита једно 4309809680368023968096810 тема са истом тематиком (теме са тематиком... како глупо звучи), па нек напише нешто ново везано за ову тему, на основу тих тема (ово звучи још горе...). Већ било 4309809680368023968096810 пута и нико ништа није реко епохално.

pa nije ni ovde niko nista epohalno rekao

Za prenaseljenost su krivi posteri! Naletis na neki dobar poster, postujes ga na MSN, facebook, mirc itd, neko od klinaca ga vidi, posalje drugarima, drugari drugarima... Svi vide www.Vukajlija.com na posteru i dodju da bleje ovde.

Resenje za kvalitet definicija, po meni naravno, bi bilo da se opcija "Najomiljenije danas" preradi tako da pokazuje defke koje su dobile najvise Thumbs Up-a. Mnogo ljudi, ukljucujici i mene, jednostavno oceni defku bez da je doda u omiljno, i tako vredne defke propadaju.

Zbog ogromnog broja definicija koje se pojavljuju, zagušuju sajt, spuštaju kvalitet i nedozvoljavaju da ono što valja dodje do izražaja, a opet otežavaju posao moderatora koji evidentno ne mogu postići, a i nemaju živaca da brišu sve te gluposti pravovremeno, predlažem da se svaka dfinicija čiji skor ode u minus 10 naprimer, posle prvih 15ak minuta ili kako već automatski briše.

Znači da ne mora moderator da je skida, već čim joj skor bude (opet naprimer) -10, ona automatski nestane.

Slaba vajda od toga. Glupe definicije često prolaze s pozitivnim skorom, a neke od njih čak postanu i definicije dana. A može da dođe i do brisanja neke dobre a neshvaćene defincije. Veliki procenat članova ima loš kriterijum ocenjivanja.

Čim ode u toliki minus 99% su šanse da je glupa. Teško je napisati nešto da ode u minus, a da nije vredjanje ili totalna glupost.

Ne mislim da će rešiti sve probleme, ali ako to nije problem odraditi misli da ne bi škodilo...

Zato i kažem "slaba vajda", a ne "nema vajde". :) Može da se proba, mada ne verujem da će imati neki značajan uticaj upravo zbog lošeg kriterijuma ocenjivanja koji sam pomenuo. Ne znam, možda i nisam u pravu.

Ovo je, za početak, dobar i najlakše izvediv prijedlog:

Resenje za kvalitet definicija, po meni naravno, bi bilo da se opcija "Najomiljenije danas" preradi tako da pokazuje defke koje su dobile najvise Thumbs Up-a. Mnogo ljudi, ukljucujici i mene, jednostavno oceni defku bez da je doda u omiljno, i tako vredne defke propadaju.

Ali, mi samo ovdje trubimo, a niko se ne oglašava od nadležnih.

Čim ode u toliki minus 99% su šanse da je glupa. Teško je napisati nešto da ode u minus, a da nije vredjanje ili totalna glupost.

65 bodova u minusu - http://vukajlija.com/jbt/185963

Znam da nije defka, ali nije ni neka glupost bez smisla.

Mislim da bi ipak trebalo da se sajt na neko vreme zatvori da bi ga moderatori procistili od glupih definicija i postera taman toliko da se novajlije pronadju u necemu drugom.