Prijava

Sport za koji mislim da je kod naz jako nezastupljen a bez razloga,jako je dinamican ne mnogo komplikovan a opet su svi u prvoj srednje pravili -.- face kada samo sutirali i vezbali kontranapade a ja sav srecan trcao kao da imam krila od odusevljenja.Zanimaju me vasa misljenja o rukometu,ako ga volite zasto ga volite,i sto je jos po meni vaznije,ako ga ne volite koji je razlog za to.

Анђелковић, Николић, Којић, Ивезић, Митровић, Стамболија, Суџум, Мрваљевић, Шешум, Вујин... то је био тим. Никад нисам био неки љубитељ рукомета али била је грео'та не гледати Синтелон који је у време мог одрастања газио у Србији и по Европи. Још памтим неке мечеве са Југовићем, какав је то био дерби.

Нажалост, годинама уназад, лопови седе у врху нашег рукомета, изаберу после сваког циклуса неког селектора чисто да скину народ са курца и тако у круг. Не сећам се кад смо направили неки успех, а имамо и даље солидну репрезентацију. О клубовима не треба трошити речи јер су ту мафијаши на домаћем терену па им није нека фрка да у потпуности униште све што стигну.

Моје интересовање за рукомет је потпуно престало након овога:

http://www.b92.net/sport/vesti.php?yyyy=2009&mm=10&dd=06&nav_id=385031

То је био само показатељ да у нашем рукомету ништа није кренуло на боље у протеклих 10 година и још дуго, дуго, дуго времена и неће... тако да нема смисла пратити тако нешто. Јбг.

http://www.b92.net/sport/teme/b92.php?yyyy=2009&mm=10&nav_id=385143

na uslove u kojima ja mogu da treniram nmg da s epozalim,besplatno treniramo u hali odlicno opremljenoj loptama slacionicama tus kabinama,dresovi sponzor oprema kompletna,besplatni treninzi i maksimalna posvecenost ljudi koji tu rade u svakom slucaju jako zdrav kolektiv,jos sam da zalecim koleno i eto mene nazad inace ni ja sam ne pratim rukomet pa da znam sta se desava ali mi se jako svidja da rukomet igram zbog puno trcanja,i jos samo da me vrate da budem krilo o opala na konju sam :D

Rnt u kom si klubu? Ja sam trenirao 8 godina rukomet,bio veoma perspektivan,ali jbg,fudbal mi je najveca ljubav pa sam zbog njega prestao... :) Morao sam svoje snove da ispunim.Elem,muski sport,sa puno kontakta,moras biti mnooogo dobro pripremljen da bi izdrzao sve napore,udarce itd.Jbg kod nas se u mladjim ligama zna od kad postoje,Partizan,Zvezda,Sindjelic,3 najjaca kluba iz Bg-a,Crvenka i Jugovic iz ostalog dela Srbije.Drago mi je da vidim neke iz svoje generacije da igraju sada u Partizanu,Zvezdi,pa i u repki.Ne ulaze se dosta u njega,ali mislim da svaka ekipa(bar klinci),ima uslova da nauci,a kasnije i pokaze sve...Pa ako dospeju do Parizana,Zvezde i Kolubare,svaka cast...

Ja sam povratnik u mladje kategorije RK Aleksinca,nije me bilo od januara a do maja sam aktivno trebirao karate,hteo sam jos letos da se vratim na rukomet ali cu prvo morati da izgubim koje kilo da bih smanjio teret sa kolena jer sumnjam da na levom mozda bas ta tezina izaziva bolove no videcu do srede cu valjda znati kako stojim s tim,inace ja sam tada bio malo smotan za rukomet pa sam se krenuo kareteu kojim nisam voeo ali mi ja bar isao,nisam jurcao po nekim takmicenjima uzeo tri medalje na jeno 5-6 manjih takmicenja i to e to,medjutim na fizickom smo radili prosle godine rukomet,davao sam profesoru golove odakle mi se htelo,lobovanje iz skoka finte zaprepastio sam i njega i sebe i druge tako da se u vezi kolena nadam najboljem. :D

Evo ja sam se upravo vratio s jedne prvenstvene utakmice Super lige i mogu samo da kažem KRAĐA!

Btw, volim rukomet, ali nikad nešto nisam pratio klupski rukomet.

Da, Vlajko, ti si cuveni Pilmen :)

Jes, Dankane, taj pilmen je istinit događaj bio u mojoj osnovnoj školi :)

а то ти је много јака дефка, јбг. Штета за скор.

Trenirao sam rukomet nekoliko godina pri kraju osnovne. U jednom malom klubu. Na majicama nam je pisalo ' Ljubi te jajzi u čelo pametno' . Nemam pojma šta je to.
Igrao sam krilo, ponekad i beka. Najbolju tekmu sam odradio kad nije bilo glavnog trenera. Ovoga drugog je bolio kurac. Izvukao sam je sam. Deset golova isto toliko asistencija. Protiv puno jačih. Lobovi, no luk pasovi...
Uglavnom, niko to ne zna da igra od društva mi, ni za rekreativno, te nisam opleo preko 6 godina rukometicu.
Kondicija, snaga, brzina.

Ја тренирам рукомет већ 3 године...То је сјајан спорт.Можда један од тежих.

Pf mozda tezak fizicki ali ne zahteva neku veliku tehniku sto i meni jako odgovara...

Pf mozda tezak fizicki ali ne zahteva neku veliku tehniku sto i meni jako odgovara...

Ne bih se složio! Rukomet je težak sport, zahteva jaku fizičku snagu, spremnost i koordinaciju. Pravi muški sport, sport gde je dozvoljena prava muška igra, dobićeš batine, ali ćeš ih i vratiti. 10 godina sam u rukometu i jako sam ga zavoleo, trenutno ne mogu da zamislim život bez njega i jako mi je žao kad vidim kako prolazi kod nas, a i u svetu.

Džonovane, ovi moji osvojili Kup ove godine. Ima nade još uvijek da se izbore za opstanak u Premijer ligi. A tvoji se tuku sa Čelikom gore u potkrovlju.

NEKROPOST

Je l' gleda neko? Igra se polufinale LŠ.

TSOPORKEN

xexe

NEKROPOST

Je l' gleda neko? Igra se finale LŠ

TSOPORKEN

GLedate li Rvate hahahhah, promasise sedmerac u poslednjoj sekundi za finale LOOOL

HAHAHA AJMO NA INDEKX.HR DA IH JEBEMO