Prijava

Zvuči kao dobra kriptovaluta za investirati :D

E obriši saad ovaj drugi post pa nemoj da sereš bre majku mu jebem čuješ li

Malo da obogatis portfolio :D

Hahah portfolio se kaže e moj ti

ahahhah pusti loptu da okruži dva puta pa jebem ti sunce tako se posljednji put igralo 1984. godine i onda su ljudi rekli e ajde ne serite više mamu vam jebem šase korak pa pusti da obiđe

Ладно су нам Хрвати дали понад да ће добити Шведи. Сад кад додају гас, пада свака нада о проласку у 2. круг.

Бога ми, прођосмо.

Bogami sad igramo protiv Norvežana, Francuza i Belorusa... znači 3 žestoka poraza u najavi hahhahaha

Роналдињо није играо фудбал, Роналдињо је шутирао фудбала :((( била је част гледати те

Верујте у наше рукометаше брт

mislio sam da je nenadić saboter u ekipi a večeras bio najbolji

Kakva jebena nepravda, umjesto da ova skupina naturščika dobije zabranu igranja rukometa od IHF-a oni idu dalje, o zemljo arabijo

Како је лијепо кад су нам на бековима Јовановић - Вујић - Зеленовић. Много активнији напад.

bas smo ofanzivni haha ne primamo ispod30 golova po utakmici

Ма одбрана није постојала. Само не знам како уопште имају образа погледати играчи она два несретна голмана што су поскидала нешто што се у 99% случајева не скида. Цијелу утакмицу фијучу лопте по њима као бомбе '99.

Ова тројица бекова што сам горе навео су показала неку жељу и довољно знање. Уз голмане, Илића и Ђукића, они су једина нада за будућност репрезентативног рукомета. Можда још и Ђорђића оставити, остале не позивати више. Ако треба, боље је уигравати јуниоре ако их имамо уопште, па створити тим који за 2-3 године можда и заигра овај модерни рукомет.

Mi samo jednu pobedu na celom prvenstvu.

Al ako je za utehu, da nismo pobedili Island, Švedska ne bi prenela tri boda i bila bi ispod Hrvatske.

Ovako kroasani ispali a Švedska ide u polufinale. Hahah

http://www.pirotskioglasi.net/files/111879-112.jpg
da bi bio potpuni ugodjaj, nase treba gledati na crnom belom lampasu.

Jebote koja antikvarnica! TV, telefon i limeno lonče :)