Prijava

Елек не разумем те :)
Али ево мој ЦВ за краљевску позицију:
Рођен у Приштини, живо у Крагујевцу и Београду, сад живим у Обреновцу, значи земљак са Данканом и пропутово сам цео свет... Такође имао сам три дефиниције на насловној (само, Луло :/) и прати ме 18 аутора а сумљам да је једна од њих и модераотрка чији се пост налази изнад. И ето...

Oćeš printskrin onih koje pratim, da se uvjeriš? :)

Edit: bolje rečeno - razuvjeriš. :)

А зашто ме не пратиш? :( Разочаран сам, ја тебе пратим већ дуго, дуго :'(

Ma id' bre, rasplaka me. Sad moram da te pratim.

A kakve to veze ima sa poslom kralja? Čoveče trebaju mi konkretne stvari, šta misliš kako je gamby postao kralj, na lepe oči?!

Ев'и мог ЦВ.
Значи, живео свугде негде, од Хрватске до Србије(јебига, рат, шта ћеш). 2 постера у одабранима, нисам имао среће са дефкама. Суграђанин сам Стефану Костићу, и још неколицини. На Вуки сам нешто више од годину дана. Нисам био банован, био пар пута ктитор, кад се има пара. Волим да тролујем по фејзбуцима.

A kakve to veze ima sa poslom kralja? Čoveče trebaju mi konkretne stvari, šta misliš kako je gamby postao kralj, na lepe oči?!

Добро ако оћеш конкретно - ЈА ЈЕБЕМ! Јел довољно? :))

Razgulite do Drine, dok vas nisam metnuo na spisak sa prve strane. Traži se dobar autor i zagovornik slenga. Stara kuka, neko ko će da rastera ovu žgadiju sa fb-ai da zavede red. Jel sad jasnije?

Е па добро, могу ја то! Једина гејбук дефиниција коју сам плусирао је Лулина и то јер сам слаб на њу! Овако, их обесхрабрујем и терам их у логоре смрти! А за сленг, пишем колко ми дају прилике... Обично ми не дају мада понекад испишем нешто сленгерски...

Evo pratim te, prosjače nijedan. Al to znači da ne moš da budeš kralj. Ne ide to jedno zdrugim, c.

Razgulite do Drine, dok vas nisam metnuo na spisak sa prve strane. Traži se dobar autor i zagovornik slenga. Stara kuka, neko ko će da rastera ovu žgadiju sa fb-ai da zavede red. Jel sad jasnije?

Ja dok sam bio živ jedini pozitivni pomen Fejzbuka je bio Fejzbukmanijak.

Joj daću otkaz matere mi. Šta bi Legija reko da sad pročita ovo vaše pisanije?!

Ahaha!
Al što ono tebe smače ovaj, Gambi?

Al što ono tebe smače ovaj, Gambi?

Hteo da me opizdi flašom u glavu kad smo se upoznali. Doduše mračio sam ga cela tri sata, da je neko to meni radio svašta bi bilo. Al posle ispao skroz okej gumeni.

Hm, ozbiljno. Ubij ga ponovo, vi'š se povampirio.

Hm, ozbiljno. Ubij ga ponovo, vi'š se povampirio.

Zabi mi nož u ledja. Ccc.

Ja sam te i krunisala, mogu i da te likvidiram valjda. :)

Strašno, šta ću sve da doživim. Uslovno rečeno "doživim", jer sam, jelte, mrtav.

Dosta je bilo. Pošto nema leba od ovih ziljavaca gamby se vraća na dužnost kralja. Imaš sreće što se neko veoma moćan zauzeo za tebe.

Gambi, dobro došao nazad! Živio, kralju naš!

:Jebote, šta j' ovo?: