Jebanje II

  1. caro sjebali smo čaka. Na vrhu je naš komentar. Pao je još jedan klip od preko milion pregleda.

  2. ma brate nije fora da jebemo sa komentima koji skurcem veze nemaju, ok je i to ali bolje je naci neke naše milijonske kanale i govna i tu opamprčiti. Ono sto je aktuelno gde ljudi dolaze to treba jebati!

  3. PANTLJIČARA POBEDIJO!

    Jebucnuta je i Ksenija danas, for the record

  4. Kad uspemo zajebati onog bibera sa šurnaest ziliona pregleda, e onda smo jebači!

  5. ma brate nije fora da jebemo sa komentima koji skurcem veze nemaju, ok je i to ali bolje je naci neke naše milijonske kanale i govna i tu opamprčiti. Ono sto je aktuelno gde ljudi dolaze to treba jebati!

    znam Caro, ali dušmanin je poklekao, samo da se zna da su ga Vukajlijaši oborili.

  6. znam caro, ali dušmanin je poklekao, samo da se zna da su ga Vukajlijaši oborili.

    Koji smo SVEJEBI neverica :) Do jaja

    Fora je da ne ispaljujemo ćorke već da našiljimo kite istovremeno i nadjemo zdravu metu, e onda kada opalimo ima da bude nenormalno...ovo sporadično rokanje je ok ali čuvejte municiju braćo!

  7. apsolutno!

    burek ljudi, kažem vam, to je merak, oni su kao neprijateljski turf i to
    možemo sutra poJEBATI na frku ako se sakupimo

  8. Mentali onaj biber ima više anlajkova nego lajkova, jes da ima mnogo pregleda ali nije preveliki izazov, zato što ga više njih ne voli nego što ga voli.

  9. Kurca bato, i KIKA već postaje penzioner :)

    JEDINO PAPA MOŽE JOŠŠŠŠŠ

  10. ovo sporadično rokanje je ok ali čuvejte municiju braćo!

    sve je kerov kurac, za mene štab ostaje najjača turbo-ekstra-nena-riba, tu jebem k'o kod kuće

    edit: i kad budemo jebači na svim jezicima sveta, ne zaboravimo odakle smo nauk ekstraktovali

    MILKA EKSTRAHUJE

  11. Na ekremu nam neki lik rekao da se jebemo

  12. ko ga jebe, možemo samo da ga isprozivamo jebački, nije mi sad neka fora da mu nešto uzvraćamo i sl.

    JEBAČI JEBU, TO je misija!

  13. jasam odgovorio šta će on tu nama bre

  14. pa i ja sam odgovorio :) i to je stil odgovora na koji sam mislio, tako valja, tako PANDAN ZAPOVEDA

  15. ahaha, Igbala, tako se zove Ekremova žena

  16. Ljudi odo ja na kunt. Svaka vam čast. Bilo je lepo jebavati po jutjubu sa vama. Vidmo se sutra. Idemo u nove jebačke pobede.

  17. Jokso, ne znaš pos'o. Uči od nas. PANDAN FINGERHAMERUJE ČAKA U VUGLA!!!

    ko je ovaj genije, nasmeja me

    q noć pandanija

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.