Jebanje II

  1. TRRRRRRRRRRRRRRRRPAAAAAAAAAAAAAAAJ!

  2. Ljudi, hajde da pobrišemo one postove. Zaključaće nam ovu temu.

  3. Jebači, 'ajde stvarno. Meni nije za ban, nego što će da nam sjebu ovu temu.

  4. da l si tolika picka?

  5. Nisam pička, nego ja nisam ni bio tu kad su izdejstvovali da se ova tema vrati u aktivne i smatram da nije red da sad ja sve sjebem..

  6. брате, пробуди данкана...

  7. Брате Кика, после јебања нема кајања... Ја сам једном моду рекао да је стварно ок то што су вратили тему, јебао сам и ја по активним темама ал су вратили, јебем овде!

    И обећао сам му да нећу више никад да јебем на другим темама, зато нисам ни улетео вечерас, а радо бих! И да, не би брисао да сам јебао, па да му јебеш матер, по цену закључавања... а Лестат вас је лепо питао што сте то радили... е јеби га сад

  8. aj zamolimo ivanu onda da obrise spem
    ako je ne mrzi

  9. Ma znam, Fejz... Nego mi, opet, glupo zbog svih koji su se ispucavali ovde da bi tema bila vraćena u aktivne.

  10. боли тебе курац, ти побрисао, а?

  11. Брате први је Лестат то радио, и отварао теме под називом "Правда за јебање" и "Правда за Кика Боја"... е знаш како, мени ово дође као пљување њему у лице... а ви како оћете... Увек сам подржавао јебаче, јебао и ја на активним темама док је ова била у мраку, али ово не могу да подржим, разумеће те ме ваљда... И да Ивана оде, тако да спем остаје... за сад

  12. Već sam objasnio zašto sam to uradio. S druge strane, nemam ja razlog da se bilo kome pravdam. Ako bi opet bacili ovu temu u igre, samo bi 5-6 nas (kao i prošli put) mučilo muku sa moderatorima da je vrate.

  13. Tako je to kada ne gledaš gde mećeš Kika, al sto drugi mora da pati...

  14. браво мачко... браво... а шта ћеш са овим што спава?
    Њега нека банују?

  15. Kika gde si jebao a nisi trebao?

  16. Ko spava? O kome pričaš?

  17. Dane evo ga uroš zamolite njega da poobriše njegove postove a vi brišite svoje

  18. Nije dane Carević je, neverica da se jebanje opet raširilo kao kinezi!

    Pa videće Uroš, ako oće da nam spasi bulju obrisaće ako neće jebemliga...

  19. pito kika ko spava caro na to sam mislio:)

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.