Jebanje II

  1. lkololololo, panadski :)

  2. Kad sam brisao komentare nisam znao da je on otišao. Sve u svemu, ako ga banuju, imate ovlašćenje da tražite da me banuju sa njim. Meni je samo glupo da sjebemo ovu temu. Nije fer prema ostalima...

  3. Sve u svemu, ako ga banuju, imate ovlašćenje da tražite da me banuju sa njim. Meni je samo glupo da sjebemo ovu temu. Nije fer prema ostalima...

    тај рад

  4. ma daj iskulirajte, sto bi tema patila ako je neko jebo sa strane...samo pokrecete bedu da se tenma zastvori

    neka saferuje dan dva ko je onaniso van teme i aj zdrao sto bi sada svi fajfarili zato sto kika i dankara vole da karaju gde stignu... neka oni malo pate da!

  5. Mentol, obriši postove, nemoj da si smrad. Ako banuju Duncana, kaži da banuju i mene. Neka ostane tema u aktivnim.

  6. Обрисао... И послао сам урошу пвт да избрише данканове постове

  7. Dobro je. Poslao sam i ja pvt Urošu. Valjda će nam učiniti...

  8. а то није јебање... то је чангрљање...

  9. Ма урош није добио ни 10 пвтова... :)

  10. Ахахаха кика брате, искулирајте, неће нико никог бановати :)

    Иначе то не пије воду јер сте сви послали ПВТ Урошу да сте арчили на форуму, тако да он зна а он је мод :)

  11. ЕЈ БРЕ ЉУДИ ПА ЈА ЈЕБЕМ БРЕ!!!

  12. ЈА ЈЕБЕНО ЈЕБЕМ БРЕ!

  13. одсеко курац...

  14. Госн Аксене, претерано сереш вечерас! Враћај тај курац и настави да јебеш маљољетнице! БрЕ!

  15. Jebači, ja uskoro idem. Dakle, ako bude nekog banovanja, hoću da budem banovan.