Jebanje II

  1. Svi jebemooooooooooooooooooooo

  2. Sem mene. Ja NE JEBEM!

  3. Ма жене су криве, мајке вам га :) А што ви не бисте сконтали да нам нешто не прија чак и да вам се испегламо у пластичну кесу, спакујемо и пошаљемо поштом, то ништа. Сагласна сам са Вехбијом, комуникација је најбитнија и никад нећу моћи да оправдам људе, а и жене, који се сексају само ради секса. Одо ја с ове теме, да јебем :)

  4. JA JEBEM

    Ма жене су криве, мајке вам га :)

    Jes vala mrščite u kuhinju

  5. I ja sam isto odustala. Suva sam od kad je duncara došao. Pozdrav jebačima.

  6. MRMUN NE JEBE

    PRAVDA ZA MRMUNA; DA SE SKUPE DONACIJE OD KTITORA DA S PLATI KURVA ILI PAK ZA ŠAKU ČVARAKA L0L

  7. Ja neću kupovat' ktitora da jebe majku, poslaću pare da se plaća kurva! Ima da jebemo svi ili niko! Apstinencija totalna

  8. JA ĆU UZETI KTITORA NA PAR MESECI, NADAM SE DA ĆE PARE U PRAVI FOND L0L

  9. Kakav je ovo jebački sajt kad baloni dosad nisu definisani

  10. Ja danas uplatio ktitora,da i naš drug Mrmun omrsi patku,jebi brate Mrmune,samo jebi.JA JEBEM!

  11. SVETALANA NE JEBE!

    mislim daj e ta svetlana baš onako gadura zbog ovog čmičavca plačljivog!

  12. Не, Милан је јебао Светлану некад. Већ 4 мјесеца не јебе. Али Светлана ЈЕБЕ, зато он и плаче.

    @bojanboj Имаш пп, ако ниси вид'о. ;)

  13. DAJAL LAMA JEBE; VIDEO SAM! U PEČUKU U ĆILU

  14. Ljudi, hvala vam na donacijama, ali Mrmun NE JEBE, ne zato što nema koga, baš na protiv, već zato što neće.

  15. Ljudi, hvala vam na donacijama, ali Mrmun NE JEBE, ne zato što nema koga, baš na protiv, već zato što neće.

    :))

  16. Koji je ovaj Mrmun karakter, jebo te.

  17. Kategorički odbija, kao da mu život zavisi :)

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.