Jebanje II

  1. Е Ана Штајдохар је добра риба. Паде ми на памет сада.

  2. Hm ne verujem u dobar seks bez dobre komunikacije, ako pričamo o vezi i učestalom seksu (pardon, jebanju), te je fejk suvišan, svakako kontaš u tom telesnom kontaktu šta se dešava, pogotovo ako već imaš mogućnost da uporediš sa pređašnjim iskustvom. A ako je za jedared - ponovo je reč o instant i intenzivnoj komunikaciji, ako iz tog naleta strasti izađeš nezadovoljen, nis' treb'o ni ulaziti... Ne sviđa mi se fejk, nisam siguran ni jesam li ga doživeo, ali mi je negotivan

  3. Ае мојне си партибрејкер, јеби брате добро за притисак.

  4. Али реално, то је глупо. Капирам ја све то, али паметније је да му кажеш, "Види, овако не иде, дај да нешто друго пробамо или бриши."А овако, она "задовољан", а ти не.

    Па јес, то ко се јебе ради јебања. Уосталом, киксеви се дешавају људима који то прецењују, идеализују, не знам ни ја шта. Секс је прецењен и здрао. Није ни чудо што је начин на који га гледаш огледало фрустрација, кад се све, беспотребно, врти око њега.

    Шкорпије симболишу секс, да. Ал и крава је симбол Милке, па краве не једу чоколаду :)

  5. Burzume, sarađuj. Ako već jebeš, napiši kako to radiš, koje poze voliš :)
    Jer ima ljudi, kao što je Mrmun kojima su te aktivnosti uskraćene. Pa možda mu baš tvoj post vrati želju za vaginom. Ovo je za dobrobit brata Mrmuna.

  6. SMarko, ne znam...jesi provalio da je riba preterana? Možda zbog toga, ali that's just me...

  7. Burzum

    Ае мојне си партибрејкер, јеби брате добро за притисак.

    No vej, bejbi! :))

  8. Onda je Cara rešio da nam se ispiša po priči. Hvala ti :)

    Tema je jebačka i mora se jebati! Čak i tem podpada pod to!

    Uriniranje ide kao dodatak! L0L

    inače, nisam zilj zbog ovog L0L obzirom da je 0 u stavri nula. Vi ste zilj koji ste mislili da nie tako!

    LoL

  9. SMarko, ne znam...jesi provalio da je riba preterana? Možda zbog toga, ali that's just me...

    Nekako se lomi, majku joj, i zanosi

  10. Шкорпије симболишу секс, да. Ал и крава је симбол Милке, па краве не једу чоколаду :)

    Јес', ал' се милка прави од краве, тако да ти прича пада у воду. Као што рекох, шкорпије(ја) лудачки јебу.

  11. Burzume, sarađuj. Ako već jebeš, napiši kako to radiš, koje poze voliš :)

    Волем све позе. Како то радим - много добро. Понекад и на девет од десет активних тема.

  12. Hugocavez

    Е Ана Штајдохар је добра риба. Паде ми на памет сада.

    Vr' riba!!

  13. Понекад и на девет од десет активних тема

    Е, сад га претера?

  14. Понекад и на девет од десет активних тема.

    A jel više voliš kad je post iznad tebe muško ili žensko?

  15. Hm ne verujem u dobar seks bez dobre komunikacije

    Žene su krive za loš seks jer neće da kažu šta vole. Glume čednost čak i dok ga primaju.

  16. Nekako se lomi, majku joj, i zanosi

    Sve lomi li njiše brodove prevrće, neverovatna je...da ne jebem, zaljubio bih se u nju evo sad odma'

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.