Prijava

Како бисте их ви искористили, у случају да се тај смак заиста деси? И не, не кажем да ће се заиста десити.

Морам признати, из мог угла гледишта, могућности су неограничене. Узео бих све и узео бих то одмах. Какве санкције имам да се плашим? Ионако ме неће бити ускоро.

Uzeo bih i ja kada bih bio siguran 100 % da ce biti tako.A kako bih znao uopste.

E pa zavisi da li znaš da li će 100% da se desi.

U tom slučaju, iskoristio bih priliku da opsujem majku Borisu Tadiću.

Подигао бих кредит, одваљивао се недељу дана, а онда наредне 2 године то отплаћивао.

Појма немам, мада, иживљавао би се само ако је 100% сигурно да ће да буде смак света, типа, ако треба да удари нека стенчуга у Земљу или дођу "Зелени".

Зависи од тога кад јаве да је тад дефинитивно крај, углавном би са ортацима цео дан играо баскет и пио пиво, нашао би неку нимфоманку и тако...

Рекох, "2 године до дефинитивног смака света" рецимо.
Значи, Амерички председник је управо одржао једну од његових чувених прес-конференција и саопштио то свету. Нек иде живот.

Isto što i sad. Samo u većim količinama. :)

Тешко да би смели да кажу тако рано. Цео свет би масовно престао да ради у једном тренутку и сви би били у фазону: "Што да радим кој курац кад ме нема за две године."

Дај да дамо неко реално време, месец дана нпр.

Самхаин, јеботе, курац ће да ти банка да кредит на 10 година када сви знају да за 2 године неће бити никога да тај кредит отплаћује. Ни тебе ни жиранта. А ни банке, кад смо већ код тога.
Ја бих дакле, покрао некога.

Пеки, некоме у НАСА-и се излетило у кафани и проширило. Две године до краја света. Дакле, од овога тренутка.

Јес', па да последње дане проведеш у затвору. Изем ти план!

Ма нема ништа од тога, пропао би свет за месец дана...

Јес', па да последње дане проведеш у затвору

Замисли, потрефи се ово док си у ћузи? Е то је лоша срећа.

Требало би ударити на Бугаре...

otputovao bi za nju jork ili u japan(obozavam njihove devojke i kulturu)

Video bi sve sto sam hteo da Vidim
i u zadnje momente bi proveo spustajuci se sa snowboardom sa zlatibora :)

Неких недељу дана пре тога бих делио цвеће симпатичним девојкама на улици.
У ствари, могао бих то и сутра да урадим. :)

Ма нема ништа од тога, пропао би свет за месец дана...

Вероватно би било као у "Побјешњелом Максу", рецимо. Ал' то опет не значи да би нам било лоше. :)

pa dobro, i da se zaglavi u zatvor, ko ce da te cuva tamo? :) i oni (cuvari) su ljudi, i oni bi zeleli da te 2 godine provedu najbolje moguce... no, ne bi to zazivelo, aj sto bi bilo pljacki i sra*a, nego bi bilo i vecih ratova, tipa: "daj sad da skenjamo siptare i bugare, sad nam je sansa" :)

Ja bih zajebavao ljude preko interneta predstavljajuci se kao ,,Vrhovni bog Maja'' koji se javlja preko interneta...
Ako bi poverovali u smak sveta,sigurno bi i u mene poverovali.