Prijava

i onda dođe neki melkor i kaže "ne diwajte jadne životinjice uwu, nisu one kriwe."

Macke su govna,psi su dobri.

To su vlasnici krivi a ne pas. Mnogo ljudi nema vremena niti novca da se posveti odgajanju pasa, a pogotovu opasnih rasa. Tako da udariti vlasnike ozbiljno po džepu i oduzeti im psa.

dobro to, da su pustili prljavo govno da ga eutaniziraju ili u neki drugi dom, pa bih razumeo. ali turati ga u istu sobu sa svojim sinom kojeg je ta ista džukela skoro ubila, e to mi nikako ne ide u glavu.

Kako ste samo BRUTALNI dok pricate o trovanju pasa evo ne znam.

inače, sirotinja. nemaju novca za hranu sebi, a kamoli za kera poganog.

Hotule napuši se kurca.

Ma duvaj da debilcino.

Mora se iz srca razgovarati, Ejduse.

Nemojte vise plasiti gimnazijalce pricama o ubijanjima pasa kako ste samo surovi.

idi ih udomi onda, pa da pobiju svu decu u blizini, umesto da ga ovde duvaš.

Trovanje pasa em što je po meni nenormalno em rizikuješ da ti se okupe komšije i da se organizuju da te uhvate. Kad god je bio trovač kod nas, uvek su lepili plakate po drveću da komšije drže na oku sumnjivo ponašanje.

To da uopste pas ujede nekoga ko ga ne dira je jedan u 80000 slucajeva.

Velika većina tih situacija je greška vlasnika. Na njemu je da obezbedi svoju kapiju i svog kera a ne posle istrčao ker pa napao babu što prolazila pored kapije koju je on ostavio otvorenu. Uzmeš mu kera, naplatiš kaznu ili ga pošalješ u zatvor.

i grupe lutalica što ubijaju decu su pretpostavljam isto greška vlasnika.

Eh da je vise ljudi kao vi gospodine Ejdus... Manje bi bilo nepopusenih kurcina

LOL lutalice koje ubijaju decu gde se to desava brate to ni vukovi ne rade

Pa u neku ruku jesu jer je većinu tih kerova neko nekada ostavio. Ali naravno, razumem šta hoćeš da kažeš. Pozove se šinter i on onda pokupi takve životinje.