Prijava

Gde lutalice ubijaju decu i koliko cesto se to desava?

Ja prvi put cujem i zvuci mi skroz nerealno jer ja zivim tamo gde ima dosta lutalica i najgore sto se desavalo je da ugrizu nekog ponakad i to 1 u 800 pasa radi.

Pa dobro takve pse u kavez,ali vecina pasa nije agresivna.

Zato smo im sad jebali majku, nema kerova više ni za kurca al kako u prirodi to biva, sad mački imamo pun kurac

Ne volim macke ne kazem da su zle i da ih treba trovati ali njihov vajb ne volim drzao bi ceo zoloski vrt da mogu ali macke ne bi.

Ja nisam čuo da je nekog ugrizao pas odavno, čak ih i rijetko viđam i oko kontejnera. Meni lično su veći problem golubovi jebeni, to zlo što sere gdje stigne mi je najveći problem u životinjskom carstvu

Pa nekad je i ovde bilo mačaka kolko oćeš, ali onda ih agresivni kerovi rasterali i podavili pička im materina. Milion puta je bolje imati tri četri chill mačke tu oko zgrade za koje znaš da ti ne mogu ništa nego tri četri retardirane teritorijalne džukele za koje nemaš pojma u kom trenutku može da im kvrcne nešto i da te ćapnu za nogu.

O ne kako ce se samo odrasli muskarac izboriti sa kerom malim zivot nije fer :( :(

Kakva ste gomila picaka, vukajlijasi bivsi bubuljicavi gimnazijalci, vide kera penju se na auto pa posle kuci kipe prave plan kako ce da ih potruju

I onda to drugima pravdaju, pazi sad,

wOn't sOmEboDy PlEaSe tHiNk oF ThE ChIlDrEn???

Kao i svako drugo licemerno pickasto govno koje svoje strahove i manjak muda tako krije iza STRAHA ZA DECU. Kad ste tu potrujte i pedere da deca ne pitaju sto se cike ljube, poy

Kad ste tu potrujte i pedere

ne mogu da se nateram da te otrujem, bolje da te kerovi potrgaju.

Kakva ste gomila picaka, vukajlijasi bivsi bubuljicavi gimnazijalci, vide kera penju se na auto pa posle kuci kipe prave plan kako ce da ih potruju

I onda to drugima pravdaju, pazi sad,

wOn't sOmEboDy PlEaSe tHiNk oF ThE ChIlDrEn???

Kao i svako drugo licemerno pickasto govno koje svoje strahove i manjak muda tako krije iza STRAHA ZA DECU. Kad ste tu potrujte i pedere da deca ne pitaju sto se cike ljube, poy

sir, this is a wendy’s

Ajde da rotfajleri slobodno setaju ulicama pa i da razumem ali vi se bojite obicnih pasa lutalica LOL

Ma zabole me tačno kurac i za decu, u pravu si, i nije meni teško da se iznaritam i porvem sa džukelom, pitanje je zašto uopšte dovoditi sebe u takvu situaciju? Da bi poremećeni kučkari mogli da ostvaruju svoj životni san borderline zoofilije bez ikakvih odgovornosti koje legit vlasnici džukela imaju? Zabole me baš pače.

A trovanje pasa to je ni malo psihopatski i poremeceno.

Шмокља абсолутели има поанту. Двоножни уче четвороножне да буду проблематични. Код мене у крају, један "друштвено одговорни" пар (обоје зрели за шару, па нашла врећа закрпу), хранили луталице (životni san borderline zoofilije), али - пред својом капијом, на улици. Нормално, таман посла да им кер крочи у двориште. Временом се формирао чопор, почели да кидишу на пролазнике - логично, чувају запишану територију - и шта сад? Било повуци-потегни док се то није рашчистило, више преко класичних комшијских метода него званичним путем.

Тако бих и ја умео да будем љубитељ животиња, преко грбаче комшилука. Или, кад "дете хоће куцу", родитељи попусте, набаве, оно изгустира (као што изгустира и било коју другу играчку), и ето куце на улици.

Мачка је ипак нешто друго. Довољно је једна савесна мачка у блоку, па да на свакој кући комотно може да пише ПРОВЕРЕНО, МИН НЕТ за глодаре и гмизавце.

A trovanje pasa to je ni malo psihopatski i poremećeno.

Pa kada najrazumniju i najstaloženiju osobu u istoriji ljudskog roda (mene) okolnosti nateraju da uopšte i pomisli na tako nešto, trebalo bi kučkari da stave prst na čelo i da se zapitaju malo šta rade.

Otruj MENE a ne ŠTENE !