Šta te nervira?

  1. Са аеромитинга...:
    Нервирају ме бабетине и прелакиране дамице које се гузе да уђу у Миг 29 и сликају се са њим. Па онда апсолутно сви који се уопште обраћају америчким пилотима, а поготову они који се сликају са њима. И неееервирају меее сељааци који немају појма о авијацији а гузе се и коментаришу нешто. Марш бре стоко неука!

  2. Опет се ти нервираш, не ваља то. лоло

  3. Енеми, јеси видео мига?

  4. Са аеромитинга...:
    Нервирају ме бабетине и прелакиране дамице које се гузе да уђу у Миг 29 и сликају се са њим. Па онда апсолутно сви који се уопште обраћају америчким пилотима, а поготову они који се сликају са њима. И неееервирају меее сељааци који немају појма о авијацији а гузе се и коментаришу нешто. Марш бре стоко неука!

    Bilo par kurava kacam ja bio htele da se slikaju.
    A prolaze dva lika pored mene i jedan kaze: E ajde da im pridjemo i pljunemo im u lice.

  5. Bilo par kurava kacam ja bio htele da se slikaju.
    A prolaze dva lika pored mene i jedan kaze: E ajde da im pridjemo i pljunemo im u lice.

    Bilo je par incidenata. Vikali su ljudi ''NATO UBICE''
    A meni lično se slošilo kad sam gledao ljude kako guraju decu da se slikaju sa ubicama srpske dece...

  6. Е па то, ја хтедох да их нешто напљујем или бар да им кажем гоу хоум, или косово из сербија или тако нешто, али решио сам да будем дингоспо. А и шта они момци знају, у то време су били у фазону у основној школи.

  7. Pa to. Al svejedno jebote..
    Prolazis tamo kroz aerodrom i vidis bas sta su ONI uradili..
    I jos posle im se uvlacis u bulju.. ee bree..

  8. Ај бре људи, не губите се, ко да су пилоти нешто криви, они су само извршавали наређења.

  9. Ma to i nisu bili pravi piloti (ja sam stari teoretičar zavera) već pozeri za slikanje.

  10. Ај бре људи, не губите се, ко да су пилоти нешто криви, они су само извршавали наређења.

    Ма то све стоји, али осећања навиру хтео ти то или не...

  11. Ај бре људи, не губите се, ко да су пилоти нешто криви, они су само извршавали наређења.

    Озбиљан си?

  12. Нервирају ми јебени просветари са својим дебилним штрајковима и деца са узвицима: zxyweo sxtraik, ministwe tzare, netjemo y sxkole, kwaj leta..:(( Море марш у курац, пичка ли вам материна..:коцка воде и чаша шећера:

  13. Да озбиљан сам.

    Иначе, невезано за ово, највише ме од свега нервира кад неко крене да сере о нечему о чему не зна ништа, а ја знам пуно.

  14. Slazem se sa gospodom iznad :)

  15. Latex i svi ti kurac-palac bibtex-bst-bib šimejl paketi, pored kojih moraš da se vratiš u doba 60tih, i da u tekst editoru kucaš sors kod da dobiješ jebeni .pdf dokument, pička li im materina štrebersko-mazohistička...

  16. Нервира ме она баба Неда Украден.

  17. Kad mi promaja otvori prozor a ja joj rekao da ne otvara.

  18. Kad jedva čekam da dođem kući, da se raskomotim i uletim pod tuš, a nema vode.

  19. To mi se malopre desilo. Sa treninga došao i nema tople vode.

  20. Сад случајно налетех на неку од тема са музичким препиркама, па бих да додам и ово. Можда ово неко прочита па увиди своју грешку:

    Нервира ме кад неко на "Шта слушаш?" одговори са "Све". Мада, установио сам да је то често безбедно превести као: "И домаћа нова говна и страна нова говна".

    Ја таквоме обично поставим питање шта мисли о јапанској фолк музици или нешто слично, јер је, јел'те, такав врсан музички стручњак па слуша "све", а он ме гледа са неверицом.

    А то ме доводи и до тог "домаће-страно" срања. Као да се сва музика овог света дели на домаће и страно. Од бесконачно много врста, жанрова, поджанрова или милион других начина да опишеш музику ти изабереш "страно". Бедно.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.