Šta te nervira?

  1. Нервира ме кад неко на "Шта слушаш?" одговори са "Све". Мада, установио сам да је то често безбедно превести као: "И домаћа нова говна и страна нова говна".

    А шта ако слушаш шеснес' жанрова? Ко ће то да набраја јебо га ти...

  2. Nemaš pojma, to "domaće i strano" su žargoni i normalno da obuhvataju sve žanrove.
    Mene nerviraju osobe koje to nerviraju. Za koji peršun se bre bespotrebno nerviraš? Samo nastaviš diskusiju sa pitanjem "Koji žanr?" i tako izbegneš glupo nerviranje.

    А шта ако слушаш шеснес' жанрова? Ко ће то да набраја јебо га ти...

    +10000

  3. Ја таквоме обично поставим питање шта мисли о јапанској фолк музици или нешто слично,

    ja bih ti odgovorio da je extra,al malo smor sto ne razumem nista, al da mi je favorit Tarikoto MIganushi, jer ima extra nastupe, i ti mozes da me povuces za kurac.

  4. ја одгговорим са - свашта.
    да не буде све.

    и онда евентуално кренем да набрајам.

  5. Pank-rok! BLAARGH!

  6. Enemi, ne moraš da nabrajaš sve što si ikad čuo, al ono, rok, pop, narodna, elektronska, otprilike odgovoriš.

    Nemaš pojma, to "domaće i strano" su žargoni i normalno da obuhvataju sve žanrove.

    To i jeste problem, što takav odgovor apsolutno ništa ne govori, sem da onaj ko ga je izgovorio deli muziku na domaću i stranu. A to je vrlo glupo, besmisleno i znači da taj blagog pojma nema o muzici.

    Gazimudo, poenta je da niko na svetu ne zna SVU muziku, prosto je ima previše. A to ime si verovatno izmislio.

  7. A to ime si verovatno izmislio.

    Keve ti? :) Poenta cele price je, KO JOS PITA NEKOG STA SLUSAS? Mislim, nemoj se uvredis,al to mi je pitanje za prvi razred osnovne i za upis u leksikon.
    Ako ga vec postavljas da bi video koliko je neko ziljav, verujem da ce ziljavost isplivati na povrsinu i bez pitanja o muzici ..

  8. što pojedinci imaju potrebu da se osećaju superiorno u odnosu na druge zbog njihovog stava o muzici, to mi nikad neće biti jasno...
    to je kao da ja nekog pitam ''kakve pse voliš'' i on mi odgovori ''volim sve pse'', a ja počnem da se proseravam ''a viiiidi ga kako nema pojma ima 300 različitih rasa, verovatno ni ne zna koje fci grupe postoje a kao voli sve fuuj kako je glup'', a možda tu osobu jednostavno ne zanimaju psi toliko....

  9. Poenta cele price je, KO JOS PITA NEKOG STA SLUSAS?

    Не вређам се, волим да поставим то питање и неколико пута сам тако налетео на људе са којима сам уживао да разговарам о музици и научио понешто ново. На пример, баш сам пре неки дан од једног лика чуо за Сиднија Бешеа. Чуо сам за њега и раније, ал тај га је толико нахвалио да сам се потрудио да послушам шта сам могао да пронађем. И нисам зажалио.

    Немам потребу, али кад си већ поменуо, могу да кажем да се осећам супериорно у односу на неке људе, које музички укус врло често уме да ода. Друго; не можеш поредити псе са тим. Неки људи воле псе, без обзира на то какви су, али ја још нисам упознао некога ко воли музику без обзира на то каква је.

  10. Kad se donji papir na karameli zalijepi za nju.

  11. ekološkije je sa papirom, reciklaža i te zajebancije.

  12. ima mnogo stvari,a u globalu je to socijalno u novom sadu.cekas u redu cuku vremena,dodjes na red sa milju papira,posalje te salterusa po jos neki.to je redovna pojava.posle se vratis na salter,ona te prebaci na drugi posle jednocasovnog cekanje...opet...nedobog da se zve moze zavrsiti na jednom.i onda sve iz pocetka.

  13. А је л има тема шта те радује? То мене нервира. Што се сви жале, причају шта их нервира, кукају ко студенти и бабе, ајде бре живот је леп, сунца нема али и ово сивило уме да буде романтично!

  14. Mene na ovom sajtu najviše nervira:

    1.- Žute linkovane definicije sa 7242433218 linkovanih gluposti.

    2.- "Jebačke" definicije sa rčevima, tukididima, tukijima i sličnim nekim davno ispušenim plastičnim pojmovima koje se pišu ne bi li ti neki adolescent dao plus na to.

    3.-Ljudi koji misle da je ono glupavo trolovanje oko pedera, Srebrenica i sličnih tema nekakva veština, a ne pokazivanje svog jada i čemera ostalima.

  15. Што много псујем.

    Нервира ме кад људи користе реч факс.

    Нервира ме кад људи пишу х уместо кс латиницом. А нарочито кад пишу факс тако. Nešto nešto na faxu nešto. УМРИ СТОКО!

  16. Dvajte, a index? To posebno obožavaš :))

  17. Да, и то је доста гадно... Али фаХ ипак односи победу. :)

  18. Slažem se :) Ja na primer često kažem faks, jer mi je ekonomičnije od fakultet, ali fax ne pišem nikad...

  19. Па пази, можда сам и ја некад збзбзбззз деси се, погреши човек. :) Јесте лакше али је некако иритантно, па се максимално трудим да избегавам. Мада мене то из неког разлога више нервира кад прочитам него кад чујем.

  20. Pa dobro, jeste malo iritantno, šta znam... Sad ne mogu da se setim šta me baš nervira, večeras sam raspoložena, kad se setim, pišem :)

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.