Šta te nervira?

  1. :пуца у ваздух:

  2. :zove turu cjeloj kafani:

  3. Колко је геј то са две тачке...

  4. :части јебача пивом:

  5. Kad škripe vrata, mamu im * !

  6. :кундачи јебача због примедбе:

  7. она емисија луда кућа и онај водитељ кога треба малтретирати али баш онако малтретирати да плаче.

  8. Nerviraju me restorani koji se zovu tipa "Stari hrast" i koji se reklamiraju kao "nostalgija, dah starih vremena u savremenom ruhu, tradicija" i slična baljezganja. Ja da imam para, otvorio bih restoran u duhu kamenog doba i konobari bi izgledali ka neandertalci, mada kakvih sve debila ima ne bi em čudilo da bi takvo mjetso dobro i radilo. I butik za kućne ljubimce bih otvorio. To bi radilo bolje nego ne znam koji nostalgični restoran.

  9. Ahahahahahaha,idi bre Meso u kurac,suze mi posle! :D :D
    Mene totalno raspizdi kad vidim ljude koji su za 2 meseca studiranja postali BEOGRADJANI BRATEEEEE...

  10. To Mešo, ovde po NS pun kurac tipa "restorana" a la četnička zemunica, sve neke neobradjene fosne i turski ćilimi pa ti sedi i uživaj. Samo još fali zabradjeni Kalabić da izadje i služi pečene paprike. U kurac krasni sa tim etno fazonom, kako može biti etno fazon u gradjanskoj kući gradjenoj izmedju dva sv. rata. Baška što centar grada smrdi na roštilj i jagnjetinu kao da je vašar.

  11. ako otvoriš taj butik za kutnje ljubimce ja i Nora ćemo ti doć u trgovinu. a što se tiče restorana iz kamenog doba, to ti je dobra ideja, sirovo meso pa neka ga gosti sami peku na vatri. kad bolje razmislim bio sam u takvom restoranu.

  12. голубови ме нервирају, посебно ако су велики.

  13. Kada neko ispred mene hoda sporo, a ne mogu da zaobiđem.

  14. Paninaro, što ti bi onom komšiji te izgore onako? Mora da je neka žešća paljevina bio... :)

    Vesnam: http://vukajlija.com/forum/teme/1384-sta-te-nervira?strana=49#post_2060690 .

    Nervira me što CKM kasni evo nekolko dana.

  15. Кад се нпр. дописујем са неком цуром, а знам да око њеног телефона блеји још 5 патака њених и читају поруке и диктирају шта да пише следеће.

  16. Murinjo, one ti to rade i ovako: da ona najboljoj od najboljih drugarica šifru i ona se dopisuje s tobom i svima fino, ti jebeš, ona se jebe, a najboljijoj drugarici rastu uši kako umije da smuva momke. Ima tu svega... Samo nema dobroga. :)

  17. Evo ako mi ne vjeruješ kad ti kažem da su đevojke zlo.

    http://www.youtube.com/watch?v=GpzSOh2suws

  18. Paninaro, što ti bi onom komšiji te izgore onako? Mora da je neka žešća paljevina bio... :)

    evo da sačekamo što će reć zvanična istraga.

    za ovaj film iznad:
    odličan i poučan film. ali što mu bocu ponese?

  19. ali što mu bocu ponese?

    Ožednja čovek od nasilja...

  20. Ahahahaha,kako bih je gazio posle prvog samara...Guranje bih pretrpeo,ali bi joj samar bio kraj...

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.