Šta te nervira?

  1. Jel ovo Džastin Biber?

  2. Кад неко скува турску кафу у џезвици и не баци је под воду одмах.
    ПА ЈЕБОТЕ, послије се скори!

  3. Kad radim u nedelju a u ponedeljak iam ispit!

  4. Ovaj smajli: http://www.creativestable.com/sites/default/files/images/facebook_smiley_kiss.gif . Kad ga vidim sve imam osećaj ka da se put mene zalećela neka seljanka koja ne umije da se šminka i oće da me zažvali. Jebena Ljoljeta Popuši.

  5. То што сам зарастао к'о забагрели молдавац на грађевини. Није претерано дуга, само не знам како да је терам.

  6. Ovo

    Poster je obrisan u međuvremenu zbog kršenja pravila, ovaj ispod je mnogo bolji

    Kurac bolji! Moji posteri nisu haha nego xe xe!

  7. само не знам како да је терам.

    Z DESNA NA LEVO!

  8. Meśa
    A ja ga usitnim kad idem sam, za relaciju od 10-15 minuta mi treba po pola sata da je pređem kad sam sam

    Klasičan Crnogorac.

  9. do jaja je kad zakljucas temu i onda se pravis duhovit i bacas glupave komentare bez rizika, jer ne mogu da ti odgovore na zakljucanu temu i onda pogledas sebe u ogledalo potapses se po ramenu i kazes, koji sam car jebote, asam im pokazo, hehe!

  10. Све мање сленга на насловној.

  11. Mene nedostatak humora na istoj.

  12. Kad mi otpadne dlaka iz nosa i neprimetno je udahnem, a posle to provalim kad izvučem šlajmaricu iz sinusa.

  13. ЈЕБЕНО НЕ ВОЛИМ КАДА КОНТАМ ДА САМ ОЈЕБО ДЕФИНИЦИЈОМ А НАПАСЕМ СЕ МИНУСА КО ДА САМ ИМ КУЋНОГ ЉУБИМЦА УБИО.

  14. PLETENE ČIZME ONE, POSRAO BIH SE U SVAKU SA ZADOVOLJSTVOM!

  15. jedna moja drugarica sa med. faksa je bila na vezbama iz anatomije kad je njena koleginica u tim govnima ugazila u formalin koji se cedio sa leseva.

    On: ljudi koji se cuju dok jedu. mljackaju i sl.

  16. Koje je dejstvo formalina na živo tkivo, zaboravio sam.

  17. Nervira me kad ljudi na poster sa dobrom slikom daju minus. Pa jebo ga ti, ako je slika dobra, kakve veze ima što je tekst glup ili ima pravopisne greške?

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.