Šta te nervira?

  1. тако је, хоћемо имена децхко!

    Категорички одбијам.

    ПРИЗНАЈ!
    http://farm6.staticflickr.com/5271/5855529372_6e296e22c1_z.jpg

  2. Enemi, kod njih je reč priznanje veoma retka, možda čak i nepoznata.

  3. нервира ме кад се школовање страних држављана финансира из буџета републике србије.

    јебем црногорце ко да нисмо род

  4. Dvajte, i ovih iz Bosne i Hercegovine, nevezano za entitet.

  5. они ми нису толико иритантни, јебига кад сам се специјализовао за црногорце. :3

  6. ПРИЗНАЈ!

    Ја сам глумац, не пјевач.

  7. неписмени људи

  8. људи који трипују да су антиклериканци па хејтују све око религије

  9. људи који скупљају лајкове на разним друштвеним мрежама давајући подршку хуманитарним акцијама, у овом случају конкретно: Тијани

  10. Mrzim kad' sam u wc-u, a neko me pita "Šta radiš?" Šta ću radit' u wc-u, majke ti!? Evo čupam jebeni bojler iz zida, naprežem se k'o konj da ga iščupam, pa zato čuješ neartikulisane zvukove. Ne, nije to kenjalica koja mi iskočila na sred' čela od naprezanja

  11. НЕРВИРАЈУ МЕ ОВИ ШТО СЕ ДРЗНУ ДА ПОРИЈЕДЕ НАШЕГ МЕСИЈА СА РОНАЛДОМ. ЗНА СЕ КО ЈЕ НАЈБОЉИ.

  12. Нервира ме кад дођу гастабајтери који чисте клоње по европи, па само чекају прилику и најмање ситнице да једу говна како овде ништа не ваља и како то функционише у Немачкој.

  13. Upaljači sa sličicama fudbalera. Ko je to smislio, odrubio bih mu glavu

  14. Nebulozni propisi.
    Ne bih da opisujem koji i kakvi, al' me bes ne popušta već pola sata!!!

  15. ja ne znam da li je ovo jedno sedmi put da sam procitao "maljav".

  16. Šta te nervira?

    Sanitarni čvor, juče

  17. Nervira me što sam lenji retard i opet danas nisam otišla u školu, a već imam 130 izostanaka i razredna ima krv da mi popije.

  18. niko se od skole nije leba najeo.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.