Prijava

Koji užas od teme.

Stvarno, bar bi sajt mogao da se poštedi ovakvih govana od tema, i upoređivanja materijalnih dobara. Ko da je bitno ko šta ima.. ajd ta diskusija o odnosima sirotinji i bogataša i pičke materine, ali kurčenje kroz automobil, sat, mobilni ili bilo koje drugo govno - dokazani kompleks ljudske slabosti i želje da se drugima pokaže čime se raspolaže kako bi se izvršila određena nadoknada u praznoći duha i time sebi podigla vrednost. Znam po sebi, jako je jadno.

Karo, kakve si pečurke večerao?

Koji užas od teme.

Stvarno, bar bi sajt mogao da se poštedi ovakvih govana od tema, i upoređivanja materijalnih dobara. Ko da je bitno ko šta ima.. ajd ta diskusija o odnosima sirotinji i bogataša i pičke materine, ali kurčenje kroz automobil, sat, mobilni ili bilo koje drugo govno - dokazani kompleks ljudske slabosti i želje da se drugima pokaže čime se raspolaže kako bi se izvršila određena nadoknada u praznoći duha i time sebi podigla vrednost. Znam po sebi, jako je jadno.

AL ga kenjasssss brate.....

AL ga kenjasssss brate.....

Al si ga obrazložio u pizdu materinu. Bar sam lepo pokenjao ako ništa drugo. Daj argument ili muči

Kenjaj i dalje ...

A ti slušaj onda, kada već ne znaš tri pametne da spojiš.

AL ga kenjasssss brate.....

Kenjaj i dalje ...

Kenjas ?

Ko te uopšte šta pitao? Došao si i rekao da kenjam.

0 bodova matori, Nula

Čeda_LDP ne spamuj više ako nemaš argumente.

Pa na tvoj post sam se nadovezao.... penal...2 minuta napolje !
Nista lično druže,živio ti meni !

Cara je u pravu ovde. Potpuno.

Ovo je trebalo biti zaključano pre nego što se otvorilo.

Mod edit 2018: Ne seri, Frenki.

Biciklo, bugarski Cross, ima 20 kila.

Неки бајс шунтави, чим скупим паре има да купим машину неку да будем мало бржи од Yуга.

Biciklo, bugarski Cross, ima 20 kila.

Axaxaxs i ja imam taj

Ja skoro kupio neki normalan bicikl (treking, nesto tako), do sad sam jeo govna sa nekim matorim modifkovanim trkackim biciklom sto ne moze da se vozi van glatkog asfalta i mountajn bajkom na kom dobijes diskus herniju ako vozis vise od pola sata. Maltene se potsetio da je zanimljivo da se vozi.