Prijava

Enerdži, ja ne mogu više..te duple..sramota bre....

zavisnik

tako o baba Radojki Caro?..sram te bilo...lova ti udarila u glavu...

A brate šta bi ti uradio, nisu imali leba da jedu, ia da ih mi primimo na ručak. Sti LUD

nije to lepo Caro, nije....a kad je krala šećerleme iz radnje da bi ti imao nešto slatko da pojedeš onda je bila dobra Radojka...a sad tako....eeeee gde ide današnja omladina....

Brate zavisnik, dobar si koliko para imaš, ko je jebe. Sad je stara, misliš da me je mogla kupiti slatkišima. Ma ima i mamu i tatu da pordam čim omatore, boli me kurac.

pa jest..kapitalizam, evropa....al nekako ostadosmo bez naše slovenske duše...a bila je velika kao ruska stepa..i sibir..zajedno....

o jbt o čemu ti pričaš, ti si maštar čovek, za takve nema mesta u savremenoj mašineriji batice

il si ručak ili ručaš, pa ti vidi da li ćeš da razmišljaš o patetičnim budalaštinama ili brobi za kvalitetnu egzistenciju

a najjače mi je što sirotinja smatra da su bogati dužni da podele bar deo toga što imaju sa njima. Zašto bi bili dužni?
A recimo taj drug, kad su bili jedva skupili 300evra da kupe onaj skrnavi skuterčić neki kineski, i bili su srećni ko da su kupili jebote nov auto, i da vidiš, znači dečko nije dao nikome ni jebeni krug da provoza, kao sjebaćemo mu, on je šatro nešto bolji od nas, ili je isti kao mi jer ima skuter...a zna od drugih da traži krug ili da provoza kola, a svoje ne daje, tuđe traži. Tako je vaspitavan odmalena

Jest pero, stvarno je pičkica taj mali sirotan, i treba mu jebati kevu svremena na vreme.

KUPIJO SAM BEMVE, MOLDAVKU I DVORAC
JEBEM SIROMAŠNE PA NABIJAM NA KOLAC

imam ideju. Aj da nađemo nekog autora koji se nedavno registrovao, koji ima 10ak defki, po mogućnosti glupih, i da svi masovno počnemo da mu lupamo pluseve, ostavljamo komente tipa ''ekstra matori, predviđam ti solidnu budućnost ovde'' i tako to, i 100% će gnjida da se uobrazi da ima ekstra fore, i onda mu posle jedno mesec dana hvaljenja i plusiranja kažemo da je jadan i da smo se ustvari zajebavali!! hajde drugari!

Odličan predlog, bolje od ovoga za merenje bogatstva

hajde drugari

Sad il nikad? Kad vas molim?

Југа бре , 45 , 89. годиште , и ЈЕБЕМ у њему!

http://www.youtube.com/watch?v=4Kde-5JdYYg

Volem kad vidim drugarstvo na sajtu -gejsrce-

a možemo i nekog ovako osrednjeg koji se već dosta primio na vuku i mašta da mu defka bude na naslovnoj, pa njega da uvatimo u mašinicu jedno par nedelja...još ako je ktitor pa se napali pa počne da piše gluposti, a mi ga samo hvalimo i hvalimo, činimo mu medveđu uslugu, kapiraš? hvalimo ga za neka sranja koja piše....i onda samo odjednom ''aj majmunčino pali glupe su ti fore, nisi smešan''!

imam ideju. Aj da nađemo nekog autora koji se nedavno registrovao, koji ima 10ak defki, po mogućnosti glupih, i da svi masovno počnemo da mu lupamo pluseve, ostavljamo komente tipa ''ekstra matori, predviđam ti solidnu budućnost ovde'' i tako to, i 100% će gnjida da se uobrazi da ima ekstra fore, i onda mu posle jedno mesec dana hvaljenja i plusiranja kažemo da je jadan i da smo se ustvari zajebavali!! hajde drugari!

Hajde da jebemo mene

Ej PEtre, baš su ti do jaja defke!