Prijava

Imam druga,jednog,koji sluša house,ko ja.
Većina drugova slušaju rok,strani i naš.Tako da su i na mene uticali s tim.I ja sam počeo više da slušam rok.I sviđa mi se.
Drugova koji slušaju folk nemam,i ne trebaju mi. Imam drugovekoji slušaju rep i hip hop,ali oni su iz odeljenja,i sa njim se ne družim puno.

Mislim da je bitno šta slušaju ljudi oko mene,zato što to i ja onda slušam.

ja se nebih slozio sa tobom dopia moja ekipa funkcionise vecjedno 15 god i svi smo se skontali fala bogu tolike godine....slusamo svi uglavnom rock i volimo dobre svirke...mada znamo da zaginemo i na tamburici...bude nekad neckanja dal i ko ide u guchu ili na exit al sve to funkcionise super...para svi imamo podjednako tako da tu niko ne strci a i kad neko nema koga boli uvo sa nama je i toga se drzimo

Ko neće zaginuti na tamburici?
http://www.youtube.com/watch?v=I7fT7Jzz6mY

Mislim da čak i Emosi skaču na ovu pesmu.

Skoro svi oko mene slusaju turbo-folk...
Ja sam jedina u ekipu koja slusa pretezno rock, malo manje jazz, blues...
Ne predstavlja mi neki problem, ako mi imamo druge teme za pricu...
Ako ne, uvek se mogu svadjati s njima o muziku :)

slusao sam rok i metal pune 3 godine,al jebiga zivim u blokovima(nimalo se ne zalim na to,da se opet rodim i mogu da biram gde cu da zivim opet bih odabrao NBG) najbolji ortaci su mi klasicni blokovski dizelasi sa brzom frizurom,u er maksu i suskavcu koji uglavnom slusaju rep i elektro a na zurkama turbo folk,jedini sam bio roker u ekipi i to nikome nije smetalo,sta koga bole kurac sta ja slusam kad izadjemo na basket ili na bleju...vremenom sam malo po malo i ja pocinjao da slusam rep(B.S.,V.I.P.,THCF,Marlon,Sick Touch,Deniro itd.) i evo sad samo rep slusam,rok i metal bas bas retko pustim uglavnom kad uzmem gitaru u ruke,mada sam i nju zamalo batalio bio :D
sve u svemu,nije bitno sta slusaju ljudi oko tebe ali sigurno da to ima bar malog uticaja na tebe :)

Комшије слушају оно што ја слушам, бар ове најближе комшије. Свиђа им се, не жале се.

Boli me kurac najstrasnije, potpuno nebitno.