Prijava

Ja sam tek skoro počeo da slušam Enigmu, uglavnom našao sam na tavanu stari cd metamorphosis- koji je uradjen kao vodič za opuštanje i relaksaciju... Tako da sam zavoleo i to... Ima mnogo lepe muzike- čovek samo treba da zna gde da traži...

I da , mislim da dolazi era elektronske muzike , hteli vi to ili ne

Ne slusam elektroniku (sem Prodigy,i znam par electro-goth pesama i bendova) ali(iako mi zbog toga nije bas drago)mislim da je techno boy u pravu...

Uopšte nije bitno u kom su fazonu. Imam DOBRE ortake grandovce, hopere, metalce, trensere. Muzika ne razdvaja prijatelje

Bitno je.
Ne mogu ići sa prijateljima ako slušaju folk i tehno na pank svirke, a ni obrnuto.
Bitno je zbog tog provoda. A inače, mislim da kada ljudi pričaju apsolutno nije bitno koju vrstu muzike slušaš.

Al' ipak je bitno.

Zašto ne možeš? Ako su ti prijatelji ne vidim zašto ne bi pošli sa tobom.

То Буксно!

Ima uticaja.

Ako neko sluša haus, tehno, folk bla, bla, on sigurno neće hteti da s' tobom visi negde na krovu ili da pije vops na nekom stepeništu, jer je to "klošarski". Oni vole da piju one fensi koktelčiće na mestima gde si u tripu da si naduvan od onog lajt šoua.
To je bar moje iskustvo. Uvek ima izuzetaka.

edit

Ja ne'am prijatelje. Nije da sam asocijalan, ali jednostavno nemam. Sve su to poznanici....

Gambi, jebi ga. Ja sam opisala svoju situaciju.

Al' ipak je bitno

Meni APSOLUTNO nije. Ako idem sa metalerima, idemo u šutku. Ako sam sa grandovcima a peva neka Rada ili Mija, jurimo klinke(ništa ozbiljno, imam ženu:)), ako sam sa trenserima-skačemo i letimo. Ako idemo u kafanu, pijemo....Bitno je da se lepo provedeš. Imam skoro 28 godina i više ne biram žurke. Bitni su ortaci, mahom su mojih godina, pa se kapiramo. Ne dozvoljavam sebi da se ubedačim, ja volim metal, i to onaj ekstrim, ali se lepo provedem i na koncertu neke prepičke iz granda. Znači, meni su ortaci sve i svja!

Ja sam poveo druga iz osnovne koji ima 3 moždane ćelije koje koristi da popamti imena grandovih pevača na metal svirku gde je uletao u šutke i gde su ubili boga u njemu :)

na metal svirku gde je uletao u šutke

?

XelA
Ja sam poveo druga iz osnovne koji ima 3 moždane ćelije koje koristi da popamti imena grandovih pevača na metal svirku gde je uletao u šutke i gde su ubili boga u njemu :

HAHAHA! Taj rad!

@xela i ja sam iz kg-a na koju si ga svirku poveo leba ti

XelA
?
?

Šta tu nije ?
?

na metal svirku gde je uletao u šutke

Pobogu.

Šta je čudno u vezi s tim ?

Ja sam poveo druga iz osnovne koji ima 3 moždane ćelije koje koristi da popamti imena grandovih pevača na metal svirku

K'o da mu je više i potrebno moždanih ćelija za metal svirku :)

Чињеница је да метал слушају...