Ко последњи......последњи 71

  1. Шта цениш?

  2. Mislim da fokus nije dobar.

  3. Стварно, не видим кључне тачке...

  4. Kao da je ono bitno izostavljeno. Cak mogu da tvrdim da se ne nalazi na slici.

  5. Кхм, не знам на шта мислиш.

  6. Pogresan ugao. Mada, ko zna... Ovako je dosla do izrazaja divna kosulja glavnog aktera!

  7. Из његовог угла се сигурно добро види?

  8. Da! A za nas posmatrace nista! Mada, opet kazem, mene vise interesuje sta je iza tih devojaka. Sta cu kada sam previse radoznala!

  9. Па и мене тако нешто, кад бих био оптимиста мислио бих да је исто у питању?
    хахахаха :)))

  10. Sada ja ne shvatam na sta mislis! Kakve optimizam ima veze sa ovom bezveze slikom? hahaha

  11. Аха, јел видиш како је незгодно кад тумачиш непрецизне постове?
    :)))

  12. Moji su postovi precizni, ali samo ponekad nepotpuni, kao sto je bio onaj.
    Ali da, tvoj post jeste neprecizan.
    :))

  13. Znam. Jednakost je bitna.

  14. На то сам мислио!
    :)))

  15. Sva sreca sto ja nisam predvidljiva.
    :)))

  16. Па јеси, онако у ширем смислу!

  17. Јеси, осетим кад ћеш да напишеш нешто непотпуно.

  18. To je predvidljivost u najuzem smislu.
    A sada? :)))

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.