Ко последњи......последњи 71

  1. Шта сада?
    Мени је ок, не смети ми ћаскање без теме и правца...
    :)))

  2. Netacno. Smeta ti. A netacno je i da ovo nije tema i da nema pravca.

  3. Добро, нервира ме, знам да тема постоји и да има правац али и то ми не поправља слику, а све то нисам хтео да кажем да не мрачим!
    Јел у реду сад?
    :)))

  4. Bez obzira da li ti hoces da kazes ili ne, ja to primecujem. Nemam samo ja ekskluzivno pravo na to da sam predvidljiva.
    Eto, vidis sada koliko je ovo sadrzajna tema!
    :)))

  5. И шта сам качио ту слику, и тако ми се није допала!
    :)))
    Шта се ради?

  6. Posto prihvatam odgovornost za to da sam mracna osoba, pokusacu da popravim sliku o sebi.

    http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs136.snc1/5810_1128304522755_1081466963_30315450_3248061_n.jpg

    Kao sto rekoh jednom prilikom, nisam bas fotogenicna...

  7. Код кога да поправиш слику???

  8. Rekoh da popravim sliku! Zar je i ovo mracno? :)

  9. Мени је слика увек била супер, не знам које корекције су ту потребне...
    :))

  10. Da budem potpuna: povezala sam rec "mraciti" i to "da ti nista ne popravlja sliku" i stavila taj post sa zeljom da budem duhovita!
    hahahaha I sada je sve to ispalo tako glupo... Reci mi da si sada bar malo nasmejan! :)))

  11. Мислио сам слику о теми и разговору, не о теби! Па могу и занимљиве особе понекад да гњаве! Није то забрањено :)))
    Наравно да сам насмејан!

  12. Znam da na sta si mislio, nego volim da povezujem i ono sto se povezati nikako ne moze! Svako ima neki svoj porok. hahahaha

  13. Тим темпом бићеш потпуно хаварисана до Кингстона, таман ћеш се одморити!
    :)))

  14. I gde da se pojavim na ovoj temi sada kada sam u fazi egomanijaka! Sve i da me ubedjujes da te gnjavim, ne bih ti poverovala! hahaha Eh, Kingston... bice tamo divno!
    :)))

  15. Све ће то вино и предвечерје да смире!
    :))

  16. I ja se nadam. Zbog tebe.
    :))

  17. Па музика, па мириси свакакви...

  18. Само немој да умачеш колаче у вино! Што је много много је :))))

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.