Ко последњи......последњи 71

  1. Ja znam jedan bend koji se devet godina spremao za svoj prvi nastup. I tada su zvucali ocajno.

  2. Хахахах ја волим причу оног бубњара и вође Стренглерса, он је чвек почео да се озбиљно бави музиком доста касно. А обзиром на то да ја немам велике планове успећу ваљда да средим да ми све буде потаман :)))

  3. А ти само храбро, бори се :)

  4. Свуда грми околооооо!!!!
    Како је било моћно на крају!

  5. Ja njih bas volim. Taman su nekako. :)) Uspeces, naravno. Zasto je pa neophodno poceti rano... A grupe su dobre zbog toga sto retko kada svima odjednom splasne entuzijazam.

  6. Хахахахаха, ја реко да се бориш за бенд и свирку.... а за текму стварно немам коментар, а богами и за концерт у пар наврата :)

  7. Борим се и за једно и за друго, више за једно него за друго ;))
    Мар ја сам оперисан од ентузијазма хахахах

  8. E, ako je Kingston cilj, onda sve ima smisla! Valjda ce bar delovati sadrzajno ono sto ja budem radila do tada... :))

  9. Не сумњам у то уопште!

  10. I ja se nadam.
    Ovo je sada bio lep smiraj... Taman za san.
    Laku noc. :))

  11. Па-па Мар.
    Лаку ноћ.
    :)

  12. Последњи.......

  13. Не терајте ме да опет применим неке своје методе па да победим 4 за редом........

  14. Poslednja!Borim se iako mi ukinuli net! :))

  15. Samo napred! Dobro jutro! :))

  16. Ehehej,Marcipanče :))
    Da l' vidiš kako se borim-k'o lav! :))

  17. Hrabro, u pobedu! Lepsi je osecaj ovako izjutra poceti. :))
    Meni su defke smesnije, kada ih u ovo vreme citam.

  18. Mene je raspametila najnovija defka dana,vrhunska! ;))

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.