Ко последњи......последњи 71

  1. Necu, ako stave i malo grozdja u njih. Ali samo malo...

    http://www.youtube.com/watch?v=4gaixi53gOg

    I onda je lepo to cuti...
    :)))

  2. Спот ме је урнисао...

  3. Pesma je lepsa... Zanemari spot.

  4. Њима су сви спотови такви, иста ствар је и онај Кам бек дарлинг, тај је још гори!

  5. Deluju depresivno, samo po jednom sam ih odgledala.

  6. Хахаха тако је!
    Ја њих зато и волим, ипак су мрачан бенд, ово је са оих албума љубавних песама, али први албуми су убитачни.
    Мрак мрак мрак мрак пао ми на очи!

  7. Nikakav sklad izmedju muzike i tih spotova. Inace, slabo obracam paznju na spotove. Nekako me dekoncentrisu u slusanju i dozivljavanju muzike.

  8. Шта знам, ја јако ретко слушам музику на тв и на Јутјубу, чим ми се нешто свиди скинем с нета, тако да на Тјуб идем баш због спотова...

  9. I ja tako... Ono sto slusam, ne mogu da nadjem tamo i da hocu. Vec me duzi period drzi ljubav prema dzezu. Imam utisak kao da iskopavam proslost, i jos uvek mi je tesko da zamislim te ljude koji su to slusali. Deluju mi nestvarno! :))

  10. Мени је резао "учитељ" један двд са џезом, слушсао сам нешто и није ме држало, одложио сам диск па кад ми дође слушаћу даље...
    Ја много мењам трипове, час сам рокер, час панкер час регескадабовац, не знам шта хоћу :))

  11. Ja sam se zarazila na plesu. Hvatala sam sebe kako bih radije sela i "meditirala" uz tu muziku nego plesala. U nekim slucajevima ne mogu da radim dve stvari odjednom. :)) Bas je onako, za neki smiraj muzika... Do regea jos nisam stigla. Pank sve manje slusam...

  12. Ма нервира ме што мењам мишљење у погледу свирања, договорио сам се да свирамо ска и сад ме је то попустило, и то тако стално иде у круг...
    За плес не знам, покушаћу ускоро хахах јој бићу катастрофа!

  13. Pa ako vas sve zajedno popusti ta zelja, treba promeniti... Meni se cini da su to samo faze "trazenja". Sto mrzim taj izraz, ali tako to ide u mnogim stvarima. Mene entuzijazam cesto popusta, i sada mi je drago zbog toga jer da nije tako ne bih otkrila nesto novo. :))
    Ili je ovo mnogo dobar izgovor za nedoslednost? hahaha

  14. У овом случају мало теже, јер ме људи готиве и узимају озбиљније него што би требали, испашћу негативац ако зезнем ствар...

  15. O imidzu brini kasnije! :)))

  16. Ма имиџ ми није неки у старту, него не желим да изневерим људе...

  17. Ako su oni zadovoljni, onda razumem zasto neces da kvaris...

  18. Јес' мало проблематично...
    Смејаћу се томе у Кингстонском предвечерју, али до тад сам у густој ситуацији!

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.