Ко последњи......последњи 71

  1. Ma pesmu neku, nebitna je. :D
    Sta se radi, kako je?

  2. Evo, pojela sam kesu kokica, pre kesetinu i popila jogurt, sad mogu da legnem, al mora da se radi...pih! A ti, šta još ima novo, osim avatara?

  3. Kokiceee!! Njam! ^^ Otkud ti?
    Nije nov, ovo mi je najstariji avatar, medju prvima. :)
    Novo, ima kafa i cigara, i muzika... Sve ostalo je ostarilo....

  4. E, pa nisam znala, slatka ti je ova mala. Kokice sam kupila tu blizu, vruće, samo što su se iskokale. Mljac!
    Bači tu cigaru :)

  5. Slagala sam, i muzika je stara! :)
    Mala je iz Amelije Pulen. ^^
    Njammmmm kokice, one su kao droga!
    Evo, bacam je cim je popusim. :D

  6. Ameli! J'adore... :))
    Kako ste devojke? Gde je Caki? :)

  7. Jes, sad sam je uvećala, Ameli kad je bila mala.
    Kokice jesu droga, ja ne mogu da živim bez njih. Nekada su tu bile i cigare, a onda sam pre par godina doživela prosvetljenje kada sam ih se otkačila!

  8. Ja sam odlicno, slusam Sinatru i uzivam... :)
    Caki je otisla u Uzice, nece skoro doci. :(
    A Vi, kako ste? :)

  9. Njujork, Njujork... Dobro, i Uzice je lepo. :))
    Nije lose, neobicno je, ali meni kisa popravlja raspolozenje!

  10. Sinatru? Neverovatno! I ja! Fly me to the moon....

  11. Nat, to mi je njegova omiljena pesma! :))

  12. Kad li cu ja da se otkacim od cigara...
    Lepa je svaka nova sredina, upoznavanje novih ljudi...
    Kisa je divna, obozavam je, ali jedva cekam sneg! ^^

  13. Jeste li obe iz Užica?

  14. Evo, i ja cu da slusam, da se ne izdvajam. :)
    Ja sam ostavila cigarete pre godinu dana, a i dalje mislim da bih mogla da zapalim...

  15. Nope, Caki je otisla tamo da studira. :/
    Ja planiram da ostavim cigare vec 3 meseca, nikako da to ucinim. :D

  16. Ja nikada nisam planirala, čak mi se nisu ni smučile, nisam ni kašljala, ništa mi nije smetalo. Samo se jednog jutra probudim i shvatim da nemam cigara, a napolju neki kijamet i onako dok sam još leškarila u krevetu, nabrojim sve ljude koje poznajem,a koji nikada nisu pušili, a pritom im ništa ne fali...tako se rešim da ih nikada više ne kupim. Bilo je to pre 4 godine i nijednom nisam osetila ni najmanju potrebu da zapalim. Eto, nema laži, stvarno je tako bilo.

  17. Ovo mi je drugi put da ih ostavljam. Drugi put sam pocela jer sam mislila da jedna cigareta uz pivo nista ne znaci...
    Blago tebi Nat da tako lakom nacinu! Ja sam prolazila kroz razne procedure. Jedna od njih je bila da svaki dan tokom prvih mesec dana sebe ubedjujem da ja, ustvari, nikada nisam ni zapalila.

  18. Meni nije problem da ne pusim i po 5 dana, ali da ne pijem kafu, ni pivo. I da ne jedem. :D

  19. Ma, veruj mi da ti ne treba ni ta jedna. Tek bez cigara sam shvatila da glava ujutru ne boli zbog mnogo piva, nego zbog nikotina!

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.