Ко последњи......последњи 71

  1. Mar, je l' pomoglo to sa ubedjivanjem? Moram da probam. :D

  2. Pa sam pojacala dozu kofeina... Uh! Nat, a jesi li kafu pila?
    Zbog onog da kafa bez cigarete ne ide...
    Puf, pomaze! Svih 500 puta tokom dana, koliko pomislim na...hmm! :))

  3. Još uvek pijem kafu. I pivo...i sve ostalo. Samo je dovoljan jedan klik u glavi, veruj mi. Nisam čak ni od onih kojima smeta kad neko zapali, a ne pokušavam ni da vas ubedim, samo pričam kako je meni život lepši. Najbolje od svega mi je što mi više ne smrdi garderoba i prsti, a toga nisam ni bila svesna ranije.

  4. Necemo vise o cigarama, sad moram da zapalim. Pu! -.-
    Kako covece pijes kafu bez cigare? o_O
    Ista si kao moj brat, i on je tako samo odjednom prestao i puf, kao da nikad nije pusio cigare! Niste mi jasni!

  5. Ni ja ne smaram, cak mi je u pocetku prijalo kada neko pusi u mojoj blizini. Zbog inhalacije. :) Pojacano bavljenje sportom u tom periodu mi je najvise pomoglo. Jadnim plucima je tada potreban kiseonik malo vise.
    I dosta! Necu vise. Izvini Puf! :)))

  6. Hahhaha, nat, nista ti to ne znaci, ucila sam u medicinskoj, znam sve i mlogo vise. :)
    Nego, divno vreme danas, zar ne? :)

  7. Božanstveno. Nisam ni znala koliko moja frizura ima varijacija na temu dok nisam izašla na ovaj tajfun.

  8. A dok sam pusila nikakve prehlade, nista... U zagadjenoj atmosferi, covek je nezan ako je zdrav!
    E, a vreme! Mnogo je lepo! Nema smoga, izduvnih gasova... Milina! :)))

  9. Pa to je super, ne treba ti frizer! :)
    Mar, sta si obecala par postova iznad? :)

  10. A moja kosa!!! Moram da se sisam, vec je preduga...
    (Evo, evo...ne pominjem!) :))

  11. Hahahahah, koji je to grad? Malo su poranili sa bozicnim dekoracijama! :D
    Joj, sisanje, dobro me potseti!

  12. Prednovogodisnja dekoracija!

  13. Nemam pojma, deluje da je N.Beograd, ali može biti bilo koji u Srbiji. Kad zaduva vetar, kese lete na sve strane.

  14. Bas je sareno, nekako ubija sivilo jesenjeg dana. :D

  15. Ja sad idem malo, pa ko došo dobrodošo!

  16. мислим да после мене иде Пуфна? чекај.....ово није "после мене иде" ?....јао да , друга врата лево....

  17. jdfoeifmoahvmnčyvjxmnvvjsdajksdkjfhdskjča hdsčfhsdkjfhčsadfhdsačkfjhasdčfjhčasdkjfhčsdakjfhčasdkjfhačsdjfhačskdjhadfvnajfoijkfjdlafhdslčkjdsčlhfčdsfhčsdhfčalsdkfldjsflkj
    dfjakdsjfčalksdjfčlaksdjfčlaksdjflaksdjflaskjdflsdakjf

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.